Női labdarúgás: négy góllal győzött a magyar válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 4-0-ra nyert Észtország csapata ellen csütörtökön felkészülési mérkőzésen a telki edzőközpontban.

Kép forrása: MLSZ.hu

A magyar csapat az ősz elején befejezte szereplését a jövő évi világbajnokság selejtezősorozatában, a következő tétmérkőzéseit, a 2021-es Európa-bajnokság selejtezőit pedig csak jövő ősszel kezdi meg. Az előtte álló közel egyéves periódust Markó Edina szövetségi kapitány a csapatépítésre használja fel, ennek volt azt az egyik állomása a mostani mérkőzés.

A magyarok legutóbb októberben léptek pályára két felkészülési mérkőzésen, előbb 1-0-ra, majd 3-0-ra győztek Máltán a házigazdák ellen.

Eredmény:

Magyarország-Észtország 4-0 (3-0)

Magyar labdarúgás,Női labdarúgás

Magyar Kupa: Marko Nikolic kétmeccses eltiltást kapott

2019.04.18. 22:40
Két Magyar Kupa-mérkőzésről tiltotta el Marko Nikolicot, a MOL Vidi FC labdarúgócsapatának vezetőedzőjét a magyar szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.

Labdarúgó Magyar Kupa: előnyben a Honvéd

2019.04.17. 20:05
A Budapest Honvéd 2-1-re legyőzte a másodosztályú Soroksárt a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén az új Hidegkuti Nándor Stadionban.

Nemzetközi bűnügybe keveredhetett az Újpest volt tulajdonosa

2019.04.17. 08:10
Az M1 Kékfény című műsora számolt be róla, hogy T. Sándor, az Újpest korábbi tulajdonosát előállították a rendőrök, mert a gyanú szerint nemzetközi bűnügybe …

Labdarúgó Bajnokok Ligája és Magyar Kupa mérkőzés is a programban

2019.04.17. 07:30
A labdarúgó Bajnokok Ligájában az utolsó két negyeddöntős párharcot nézhetjük ma, itthonról a Magyar Kupában már a döntőbe jutásért vívja első …

Magyar Kupa: csak egy maradhat!

2019.04.15. 16:15
Kedden és szerdán rendezik meg a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőinek első mérkőzéseit, ahol a MOL Vidi FC a Debrecennel, a Honvéd pedig a Soroksárral küzd meg a döntőbe jutásért.

Fotó! Így ment meccsre a Haladás-tábor

2019.04.14. 09:10
Mint ismeretes a héten vírusos fertőzés döntött le több MTK-játékost is. Szombaton a Haladáshoz látogattak a kék-fehérek és a hazai szurkolók mindenre felkészültek.

NB I: Horváth Ferenc magabiztos a győzelem után, Rebrov többet vár csapatától

2019.04.14. 09:00
Az NB I 28. fordulóját értékelték a vezetőedzők.

NB I: nem a Ferencvárost nézték a legtöbben

2019.04.14. 08:40
A székesfehérvári rangadóra ment ki a legtöbb néző az NB I-ben, de Mezőkövesden sem panaszkodhattak.

„Ó, jaj!” Kassainak nem segített az asszisztens… – videó

2019.04.13. 20:40
A 92. percben győztes gólt szerezhetett volna a Paks, ha Kassai Viktor asszisztense nem nézi el a lest.

NB I: fordított a Ferencváros, menekül a Haladás

2019.04.13. 19:40
Hiába vezetett a Mezőkövesd, a Ferencváros idegenben is fordítani tudott, a Haladás pedig a hajrában szerzett góllal nyert az MTK ellen.