17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Barcelona
20.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Fiorentina

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Trabzonspor
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Olimpiakosz

20.45: Labdarúgás, La Liga, Levante-Real Sociedad

borítókép: Sportfogadas.org

Forma 1,kosárlabda,Serie A,La Liga,Tenisz,Úszás,cselgáncs

NBA: már a Raptors van lépéselőnyben

2019.05.24. 08:40
A Toronto Raptors átvette a vezetést a Keleti főcsoport döntőjében miután 105-99-re győzött a Milwaukee Bucks otthonában.

Közvetítések: befejeződik a francia bajnokság

2019.05.24. 07:30
A Ligue 1 zárófordulója mellett Forma-2, U20-as vb és kosárlabdamérkőzés színesíti a pénteki programot.

Roland Garros: Babos Tímea közel a főtáblához

2019.05.23. 16:30
Babos Tímea három szettben győzte le az olasz Martina Trevisant a Roland Garros női egyes selejtezőjének második fordulójában, így már csak egy mérkőzést kell megnyernie a főtáblára jutáshoz.

Kosárlabda: három évtized után ismét lesz élvonalbeli csapata Oroszlánynak

2019.05.23. 10:50
Az Oroszlány 2-0-s összesítéssel legyőzte a Veszprémet a másodosztály osztályozóján és 29 év után visszajutott a férfi kosárlabda NB I-be.

Forma-1: mi lesz, ha Hamilton ráérez az idei Mercedesre?

2019.05.23. 09:45
Az Ezüst Nyilak totális dominanciájáról szól eddig a Forma-1 idei szezonja. Valtteri Bottas és Lewis Hamilton minden versenyen az első két hely valamelyikén zárt.

Közvetítések: jön a Veszprém-Szeged bajnoki finálé első felvonása

2019.05.23. 07:30
De rendeznek még csütörtökön egy Darts Premier League döntőt is Londonban, a jégkorong-világbajnokságon pedig már a legjobb négy közé jutás a tét.

Úszás: visszavonult az olimpiai bajnok

2019.05.22. 14:15
Huszonkét évesen bejelentette visszavonulását Ruta Meilutyte, a litvánok olimpiai, világ- és Európa-bajnok úszója.

NBA: egyenlített a Toronto Raptors

2019.05.22. 13:30
A Torontot Raptors 120-102-re győzött a Milwaukee Bucks ellen a Keleti főcsoport döntőjének negyedik mérkőzésén és így egyenlített a párharcban.

Úszás: Hosszú Katinka a párizsi olimpiáig folytatja

2019.05.22. 10:45
Hosszú Katinka a 2024-es, párizsi olimpiáig szeretné folytatni karrierjét.

Ma bajnok lehet a Ferencváros – mi pedig láthatjuk

2019.05.22. 07:30
A vízilabda-bajnokság döntőjének harmadik meccsén bajnok lehet a Ferencváros, ha legyőzi az OSC-t.