15.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, Balatonfüred-Karvina
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Orlando Magic

9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Werder Bremen
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Jets-New England Patriots
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Denver Broncos-Pittsburgh Steelers

Eurosport 1

9.30, 10.45, 12.15, 14.45 és 17.00: Téli sport, északi összetett, világkupa, Ruka
15.45 és 19.00: Alpesi sí, világkupa, Killington
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise
23.15: Labdarúgás, amerikai bajnokság, elődöntő, 1. mérkőzés, Atlanta United-New York Red Bulls

20.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Betis

Forma 1,Kézilabda,NB I,Bundesliga,Serie A,Tenisz,téli sportok,NFL,cselgáncs,Autósport,Ligue 1,Davis-kupa

NB I: Rebrov szerint akár nagyobb különbséggel is nyerhetett volna a Ferencváros

2019.08.18. 10:30
A Ferencváros ukrán vezetőedzője úgy gondolja, hogy csapata akár több góllal is legyőzhette volna a Kaposvárt, de így is elégedett a …

Tenisz: Babos Tímea az elődöntőben esett ki

2019.08.18. 09:10
Az elődöntő jelentette a végállomást Babos Tímea számára a vancouveri tenisztornán, miután két szettben kikapott a spanyol Sorribes Tormótól.

Közvetítések: képernyőn a Hoffenheim, a PSG, a Chelsea és az Atlético

2019.08.18. 07:30
A mai nap során számos labdarúgómérkőzés közül választhatunk, de kerékpárversenyeket és NFL-t is láthatunk.

Ligue 1: megint kikapott a Monaco (videó)

2019.08.17. 23:30
Az AS Monaco második mérkőzését is elveszítette, miután 3-0-ra kikapott a Metz otthonában.

NB I: harmadszor is kikapott a Honvéd

2019.08.17. 21:50
A Kisvárda 3-1-re győzött a Budapest Honvéd ellen szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójában, a Hidegkuti Stadionban.

Tenisz: az elődöntő volt a végállomás Piros Zsombornak

2019.08.17. 19:40
Piros Zsombor kikapott a legjobb négy között az olaszországi Cordenonsban zajló, 69 ezer euró (22,5 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

NB I: öt gól és hazai győzelem Debrecenben

2019.08.17. 19:15
A Debrecen 3-2-re legyőzte a Zalaegerszeget a magyar élvonal harmadik fordulójában és így százszázalékos teljesítménnyel áll két lejátszott mérkőzést követően.

Bundesliga: gálával nyitott a Dortmund, gólzápor Leverkusenben - videó

2019.08.17. 17:45
Tomas Koubek nem zárja szívébe a Bundesliga nyitányát, az Augsburg kapusa alaposan benne volt a kiütéses dortmundi sikerben.

Kézilabda: ötödik helyért mérkőzik a világbajnokságon az U19-es válogatott

2019.08.17. 16:45
A magyar férfi U19-es válogatott legyőzte Spanyolországot és így az ötödik helyért mérkőzhet a Szkopjében rendezett világbajnokságon.

NB I: újonc ellen kezdi meg szereplését a címvédő

2019.08.17. 14:30
Az első két fordulóból elhalasztott mérkőzést követően a Ferencváros is megkezdi idei bajnoki szereplését. A címvédő zöld-fehérek ellenfele a Kaposvár lesz.