17.45 és 20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Franciaország

14.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Traktor
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Genoa-Entella
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Torino-Südtirol

14.00: Sílövészet, világkupa, női 15 km, Pokljuka
19.50: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Eurosport 2

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1

17.45: Röplabda, férfi Challenge Kupa, 1. forduló, visszavágó, Kazincbarcika-Kladno

Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, csoportkör, Buducsnoszt-Barcelona
20.50: Kosárlabda, férfi Euroliga, csoportkör, Olimpia Milano-Gran Canaria

Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, csoportkör, Zalgiris Kaunas-Olimpiakosz

borítókép: napiujsag.hu

röplabda,Jégkorong,Sznúker,Euroliga (kosárlabda),Magyar női kézilabda-válogatott,Olasz Kupa

Jégkorong: 47 évesen is kergeti a pakkot a cseh legenda

2019.02.19. 16:10
Jaromir Jagr egészen egyszerűen elnyűhetetlen. A cseh sztár már nem képes a legmagasabb szinten jégkorongozni, de most győztes meccsen tért vissza a jégre.

NHL: a Boston nyerte a kihívók csatáját, potyogtak a gólok Chicagóban

2019.02.19. 08:40
A Tampa Bayt tisztes távolságból üldöző Boston Bruins hosszabbítás után szerezte meg zsinórban hatodik győzelmét, az Ottawának hét gól sem volt elég …

NHL: jól muzsikál a Blues, az év gólját lőtték Floridában - videó

2019.02.18. 14:50
A St. Louis szezoncsúcsot jelentő tizedik győzelmét aratta zsinórban a pocsék formában lévő Minnesota otthonában az NHL legutóbbi játéknapján.

Nagy meccsekkel kezdődik a hét

2019.02.18. 07:30
Láthatjuk a Bolognát, Nagy Ádám csapatát, a Roma ellen, de pályán lesz a Dortmund is. Emellett hoki és tenisz is szerepel a mai kínálatban.

Tipsport Liga: otthon is legyőzte a Kassát a MAC

2019.02.17. 20:55
A MAC Újbuda 3-1-re legyőzte a Kosicét, míg a DVTK Jegesmedvék 2-1-re kikapott Popradon a szlovák bajnokság mai játéknapján.

EBEL: újabb fehérvári vereség a középszakaszban

2019.02.17. 20:35
Továbbra is pont nélkül áll a Fehérvár AV 19 az osztrák bázisú jégkorongligában miután 5-2-re kikapott a címvédő Bolzano otthonában.

Erste Liga: brassói győzelem az erdélyi derbin

2019.02.17. 20:15
A Corona Brassó 5-2-re győzött a HK Csíkszereda ellen a magyar bajnokság középszakaszának felsőházi rangadóján.

KHL: a Szocsi nyerte a nap egyetlen mérkőzését

2019.02.17. 19:25
A Szocsi 3-1-re győzött a Dinamo Minszk otthonában az orosz bázisú jégkorongliga mai játéknapjának egyetlen mérkőzésén.

Női röplabda Magyar Kupa: címet védett a Nyíregyháza

2019.02.17. 16:55
A Fatum Nyíregyháza megvédte címét a női Magyar Kupában miután a döntőben szettveszteség nélkül felülmúlta a Swietelsky-Békéscsabai RSE-t.

Női röplabda Eb: megkezdődött a jegyárusítás

2019.02.17. 15:20
A Magyar Kupa női döntője előtt egy jelképes gombnyomással hivatalosan is megkezdődött a jegyárusítás a magyar társszervezésű budapesti női röplabda Európa-bajnokságra.