Forma-1: élcsapatot faragna a Racing Pointból az új tulajdonos

Nagy László
Nagy László

Forrás: GPFans.com

Lawrence Stroll a csődtől mentette meg az akkor még Force India néven ismert istállót, ám most már nagyobb tervei vannak.

Stroll érkezése után végre rendeződtek a régóta meglévő anyagi gondok, nemsokára pedig bővítésbe is kezdenek. A silverstone-i gárda új gyárépületet és szélcsatornát tervez építeni, mindemellett pedig a pályán is szeretnének javulni. A kanadai milliárdos a középmezőnnyel sem elégedne meg hosszútávon, többet akar kihozni csapatából.

„Rövid távon szeretnénk harcban maradni ott, ahol jelenleg is vagyunk. Középtávon szeretnénk a negyedik helyett a harmadik helyért küzdeni. Hosszú távon pedig, amikorra már minden szabály megváltozik, remélhetőleg mi leszünk a paddock egyik legnagyobb csapata”

-mondta az 59 éves üzletember a formula1.com-nak.

Forma 1,Autósport,Racing Point

Keszthelyi Vivien újabb sikeres hétvégéje a Forma-3-ban

2019.01.21. 11:20
Az Ázsiai F3-as téli bajnokság második versenyhétvégéje is lezárult vasárnap, és a három versenyből álló forduló ismételten magyar sikert hozott.

Autósport: egy mexikói ralis megtréfálta a világ legjobb pilótáit

2019.01.21. 10:05
A Bajnokok Tornája történetének eddigi legnagyobb meglepetését okozva a hazai pályán versenyző mexikói ralipilóta Benito Guerra lett a bajnokok bajnoka.

Autósport: a skandináv csapat nyerte a Nemzetek Kupáját

2019.01.19. 23:55
Mexikóban a Nemzetek Kupájával megkezdődött az idei Bajnokok Tornája. A győzelmet a skandináv csapat szerezte meg Németország előtt.

Forma-1: Schumacher fia a Ferrarinál

2019.01.19. 19:10
Mick Schumacher a Ferrari utánpótlás-akadémiáján pallérozódik tovább.

Dakar: egyéni csúcsot állított be a Szalay-Bunkoczi páros

2019.01.17. 21:05
A Szalay Balázs, Bunkoczi László páros a huszadik helyen fejezte be a Peruban rendezett Dakar-ralit.

Forma-1: kiengedték a kórházból a legendát

2019.01.17. 17:30
Niki Laudát influenzával kezelték a bécsi kórházban, most azonban hazaengedték a háromszoros világbajnokot.

Dakar Rali: Peterhansel kiesett, Loeb reményei elszálltak

2019.01.16. 21:40
Igazi drámát hozott az idei Dakar utolsó előtti szakasza: Stephane Peterhansel kiállni kényszerült, Sebastien Loeb pedig lemondhat a végső győzelemről.

Dakar-rali: Szalayék a 18. helyen zárták az egyik legnehezebb szakaszt

2019.01.16. 08:45
Az idei legjobb részeredményét elérve a 18. helyen ért célba a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a 41. Dakar-rali keddi versenynapján, amelyen az egyik …

Dakar-rali: Loebé a szakasz, al-Attijah növelte előnyét

2019.01.15. 22:10
A kilencszeres rali-világbajnok Sebastien Loeb nyerte a nyolcadik szakaszt kedden a Peruban zajló Dakar-ralin, összetettben a katari Nasszer al-Attijah tovább növelte előnyét.

Forma-1: egy órával hamarabb indul a szezon

2019.01.15. 18:45
A Formula-1 hivatalos weboldalán tette közzé a 2019-es versenyek rajtjának kezdési időpontjait. Igazi jó hír, hogy egy órával előbbre hozták az Ausztrál Nagydíj rajtját, így ennyivel is kevesebbet kell …