KHL: Mozjakin triplájával győzött a Metallurg Magnyitogorszk-

A Metallurg Magnyitogorszk a rutinos csatár mesterhármasával verte a Torpedo Moszkvát a KHL mai játéknapján.

Fotó: facebook.com/KHL.en

A Kunlun  Peking 4-3-ra verte az Admiral Vlagyivosztokot. A liga egyetlen kínai csapatában Drew Shore góllal és gólpasszal debütált. A Nyeftyehimik Nyizsnyekamszkban hiába védett 33 Ilja Jezsov 33 lövést a tatárok 2-1-re kikaptak hazai jégen az Avangard Omszktól. (1-2)

A Spengler Kupán leszereplő Metallurg Magnyitogorszk 7-3-ra győzött a Torpedo Moszkva ellenében. Szergej Mozjakin triplázott, ez volt a kilencedik mesterhármasa a ligában. Jevgenyij Tyimkin két gólt készített elő, míg Nyikolaj Kuljomin 1+2-vel zárt a hazaiaknál.

A Szpartak Moszkva esélyt sem hagyott a Szibir Novoszibiszknek, a 7-0-s moszkvai sikerből Szegej Beszpalov 35 védéssel vette ki a részét.

Henrik Karlsson szintén hibátlan meccset produkált, a Barisz Asztana svéd kapusa 32 lövést fogott amit a Szocsi játékosai a kapujára küldtek, a kazah csapat csatárai pedig három gólt is ütöttek.

2019.11.01. 09:40
Nem született döntés sem a Nashville Predators-Calgary Flames, sem a Vegas Golden Knights és a Montreal Canadiens összecsapáson az észak-amerikai profi jégkorongliga csütörtöki játéknapján.

Jégkorong: újoncok a válogatott keretében

2019.10.31. 13:10
Öt újonc kapott helyet a jégkorong-válogatott keretében, amely a jövő héten Gdanskban szerepel nemzetközi tornán.

NHL: őrült meccsen diadalmaskodott a Tampa Bay

2019.10.31. 10:50
A Tampa Bay Lightning hosszabbítást követően 7-6-ra győzött a New Jersey Devils otthonában az NHL mai játéknapján.

Közvetítések: fókuszban a La Liga

2019.10.31. 07:30
A spanyol bajnoki mérkőzések mellett a Milant, a Vasas röplabdacsapatát és a KHL valamint a kézilabda Bundesliga rangadóját is láthatjuk ma.

Jégkorong Magyar Kupa - Kettős győzelemmel lépett tovább a Fehérvári Titánok

2019.10.30. 21:00
A Fehérvári Titánok háromgólos hátrányból felállva nyert a Vasas vendégeként, így kettős győzelemmel lépett tovább a jégkorong …

NHL: az utolsó harmadban támadt fel a Dallas Stars, hosszú idő után nyert a Detroit

2019.10.30. 08:20
Három góllal vezetett a Minnesota Wild a második harmadra, mire a Dallas Stars felébredt és végül 6-3-ra győzött az észak-amerikai …

Visegrád Kupa: az Újpest után a Ferencváros is búcsúzott a sorozattól

2019.10.29. 21:45
Hiába győzött hazai környezetben 2-1-re a fővárosi együttes a cseh Poruba ellen, végül idegenben 5-2-es vereséget szenvedtek a zöld-fehérek.

NHL: szerződést hosszabbított a Nashville svájci sztárja

2019.10.29. 18:35
Nyolc évvel, összesen 72 millió dollárért szerződést hosszabbított Roman Josi, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Nashville Predators svájci hátvédje.

NHL: fantasztikus első harmaddal nyert a Vancouver

2019.10.29. 10:15
A Vancouver Canucks 7-2-re győzött a Florida Panthers ellen az NHL mai játéknapján. A nap másik mérkőzésén a Buffalo vereséget szenvedett.

Erste Liga: negyedszer már megtartotta előnyét az FTC a derbin

2019.10.28. 20:30
A Ferencváros igyekszik tartani a lépést a listavezető Csíkszeredával a jégkorong Erste Ligában, az idei szezonban másodszor győzték le az Újpestet.