19.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Carolina Hurricanes
22.00: Jégkorong, NHL, Arizona Coyotes-New York Rangers

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-FC Barcelona

La Liga,Jégkorong,Tenisz,darts,NFL,NHL,Alpesi sí,sífutás,férfi kézilabda-válogatott

Tenisz: az elődöntő volt a végállomás Piros Zsombornak

2019.08.17. 19:40
Piros Zsombor kikapott a legjobb négy között az olaszországi Cordenonsban zajló, 69 ezer euró (22,5 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

La Liga: Modric piros lapot kapott, de nyert a Real Madrid (videó)

2019.08.17. 19:00
Luka Modric kiállítását is elbírta a Real Madrid a spanyol bajnokság nyitófordulójában. A fővárosiak 3-1-re győztek a Celta Vigo otthonában.

La Liga: a baszk csatár, aki olyan mint a jó bor

2019.08.17. 10:10
Harminc éves kora után vált klasszis csatárrá, ezért soha nem futballozhatott igazán nagy csapatban. Aritz Aduriz pályafutása utolsó idényét kezdte el péntek este a Barcelona ellen, de még hogy!

La Liga: a veterán baszk megtréfálta a Barcelonát a bajnoki rajton - videó

2019.08.16. 23:10
Az Athletic Bilbao Aritz Aduriz fantasztikus ollózós góljával 1-0-ra győzte le az FC Barcelonát a La Liga nyitányán. A katalánok 2008 óta …

Tenisz: a döntőért játszhat Babos Tímea Kanadában

2019.08.16. 22:00
A világranglista 125. helyén álló magyar teniszezőnő a brit Harriet Dartot győzte le a negyeddöntőben.

Tenisz: elődöntőbe jutott Piros Zsombor Olaszországban

2019.08.16. 19:20
Két szettben megverte brazil ellenfelét a világranglista 448. helyén álló Piros Zsombor a Cordenonsban zajló tenisztorna negyeddöntőjében.

Közvetítések: elrajtol a Bundesliga és a La Liga

2019.08.16. 07:30
Kezdetét veszi az angol Premier League és a francia Ligue 1 után a német és a spanyol első osztály is.

Közvetítések: tenisz és kerékpár a televíziók képernyőin

2019.08.15. 07:30
Újabb labdarúgás mentes nap a közvetítésekben: tenisz, kerékpár, sportmászás, lósport és golf a képernyőkön.

Tenisz: Babos Tímea szetthátrányból győzte le az 5. kiemeltet

2019.08.14. 08:30
Babos Tímea nyolcaddöntőbe jutott a Vancouverben zajló kemény pályás női tenisztornán, miután az első fordulóban szetthátrányból kerekedett az 5. helyen kiemelt …