Autósport: Keszthelyi Vivien nyolcadik lett első Forma-3-as versenyén

Keszthelyi Vivien a nyolcadik helyen ért célba az ázsiai Forma-3-as bajnokság téli sorozatának első versenyén.

Fotó: facebook.com/VivienKeszthelyiOfficial

Az F3 Asian Championship Winter Series elnevezésű sorozat Thaiföldön vette kezdetét a mai napon és a legjobb magyar autóversenyzőnő először vezetett formaautós versenyhétvégén.

Az első futamon Keszthelyi a 10. helyről indulhatott és végül a nyolcadik helyen ért célba, éppen párja David Schumacher mögött.

A futamot a holland  Rinus van Kalmthout nyerte miután az első helyről rajtoló Dan Ticktum kiesett.

Thaiföldön szombaton két további versenyt rendeznek, a sorozat összesen három versenyhétvégéből és kilenc futamból áll.

Autósport,Keszthelyi Vivien

Keszthelyi Vivien újabb sikeres hétvégéje a Forma-3-ban

2019.01.21. 11:20
Az Ázsiai F3-as téli bajnokság második versenyhétvégéje is lezárult vasárnap, és a három versenyből álló forduló ismételten magyar sikert hozott.

Autósport: egy mexikói ralis megtréfálta a világ legjobb pilótáit

2019.01.21. 10:05
A Bajnokok Tornája történetének eddigi legnagyobb meglepetését okozva a hazai pályán versenyző mexikói ralipilóta Benito Guerra lett a bajnokok bajnoka.

Autósport: a skandináv csapat nyerte a Nemzetek Kupáját

2019.01.19. 23:55
Mexikóban a Nemzetek Kupájával megkezdődött az idei Bajnokok Tornája. A győzelmet a skandináv csapat szerezte meg Németország előtt.

Dakar: egyéni csúcsot állított be a Szalay-Bunkoczi páros

2019.01.17. 21:05
A Szalay Balázs, Bunkoczi László páros a huszadik helyen fejezte be a Peruban rendezett Dakar-ralit.

Dakar Rali: Peterhansel kiesett, Loeb reményei elszálltak

2019.01.16. 21:40
Igazi drámát hozott az idei Dakar utolsó előtti szakasza: Stephane Peterhansel kiállni kényszerült, Sebastien Loeb pedig lemondhat a végső győzelemről.

Dakar-rali: Szalayék a 18. helyen zárták az egyik legnehezebb szakaszt

2019.01.16. 08:45
Az idei legjobb részeredményét elérve a 18. helyen ért célba a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a 41. Dakar-rali keddi versenynapján, amelyen az egyik …

Dakar-rali: Loebé a szakasz, al-Attijah növelte előnyét

2019.01.15. 22:10
A kilencszeres rali-világbajnok Sebastien Loeb nyerte a nyolcadik szakaszt kedden a Peruban zajló Dakar-ralin, összetettben a katari Nasszer al-Attijah tovább növelte előnyét.

Forma-1: egy órával hamarabb indul a szezon

2019.01.15. 18:45
A Formula-1 hivatalos weboldalán tette közzé a 2019-es versenyek rajtjának kezdési időpontjait. Igazi jó hír, hogy egy órával előbbre hozták az Ausztrál Nagydíj rajtját, így ennyivel is kevesebbet kell …

Dakar Rali: Peterhansel csökkentette a hátrányát

2019.01.14. 21:55
Stephane Peterhansel nyerte a Dakar Rali hetedik szakaszát és a tizenháromszoros győztes jelentősen tudott faragni a hátrányából összetettben is.

Keszthelyi Vivien valósággal berobbant a Formula-3-ba

2019.01.14. 11:25
Az elmúlt hétvégén bemutatkozhatott a Formula-3-ban Keszthelyi Vivien, aki ráadásul a mezőny egyetlen női tagjaként a versenyhétvége mindhárom futamát sikeresen teljesítette.