Autósport: Keszthelyi Vivien nyolcadik lett első Forma-3-as versenyén

Keszthelyi Vivien a nyolcadik helyen ért célba az ázsiai Forma-3-as bajnokság téli sorozatának első versenyén.

Fotó: facebook.com/VivienKeszthelyiOfficial

Az F3 Asian Championship Winter Series elnevezésű sorozat Thaiföldön vette kezdetét a mai napon és a legjobb magyar autóversenyzőnő először vezetett formaautós versenyhétvégén.

Az első futamon Keszthelyi a 10. helyről indulhatott és végül a nyolcadik helyen ért célba, éppen párja David Schumacher mögött.

A futamot a holland  Rinus van Kalmthout nyerte miután az első helyről rajtoló Dan Ticktum kiesett.

Thaiföldön szombaton két további versenyt rendeznek, a sorozat összesen három versenyhétvégéből és kilenc futamból áll.

Autósport,Keszthelyi Vivien

Nascar: Chase Elliott győzelmével tért vissza a kisteherautók osztálya (videó)

2020.05.27. 12:30
Chase Elliott győzelmével zárult a Charlotte-ban megrendezésre kerülő North Carolina Education Lottery 200, amelyet a Nascar …

Formula-E: csalt a virtuális futamon, kirúgta az Audi

2020.05.26. 21:25
Daniel Abtot azért menesztette az Audi Formula-E-s csapata, mert nem ő versenyzett a sorozat legutóbbi virtuális versenyén.

Forma-1: Silverstoneban csak az biztos, hogy semmi sem biztos

2020.05.26. 17:20
A legfrissebb sajtóhírek szerint maga Boris Johnson brit miniszterelnök is kész segíteni a Forma-1-et abban, hogy verseny(eke)t rendezzen Silverstone-ban.

Nascar: Brad Keselowski nyerte a történelem leghosszabb versenyét (videó)

2020.05.25. 13:20
Brad Keselowski győzelmével zárult a Charlotte-ban rendezett 600 mérföldes Nascar-futam, összetettben továbbra is Kevin Harvick vezet.

Forma-1: már idén bemutatkozhat Mick Schumacher?

2020.05.25. 09:25
A koronavírus-járvány alaposan betett a száguldó cirkusznak, így a Forma-1 háza táján manapság nagyon sok idő jut a pletykákra.

Forma-1: elfogadták a költséghatár ütemezését

2020.05.23. 13:15
A BBC és a motorsport.com is több forrásra hivatkozva tényként számolt be arról, hogy a csapatok elfogadták a korábban napvilágra kerülő költségvetési tervezetet.

Forma-1: Bottas nyitja meg az utat Vettelnek a Mercedeshez?

2020.05.21. 19:45
Sajtóhírek szerint tárgyalásokat folytat a Renault-val Valtteri Bottas, a világbajnoki címvédő Mercedes pilótája egy esetleges 2021-es csapatváltásról.

Nascar: Denny Hamlin győzött az eső miatt megszakított futamon

2020.05.21. 12:45
Denny Hamlin győzelmével ért véget a Darlingtonban rendezett Toyota 500 elnevezésű Nascar-verseny, amelyet az eleredő eső miatt nem tudtak teljes egészében lefutni.

Nascar: Kevin Harvick győzelmével indult újra az autósportélet (videó)

2020.05.18. 12:00
A Nascar-sorozat darlingtoni futamával indult újra a sportélet az Egyesült Államokban, a versenyt Kevin Harvick nyerte.

Forma-1: sűrű menetrend jöhet, 18 futamot rendeznének idén

2020.05.17. 08:20
A koronavírus-járvány miatt kialakult csúszás ellenére is 18 futamot rendezne az F1 vezetősége, amely a feszes tempó miatt nem a legideálisabb lenne a csapatok számára.