Bajnokok Ligája: két meccsre tiltották el Thomas Müllert

Thomas Müller nem léphet pályára a Liverpool elleni nyolcaddöntős párharcban miután a német támadót két mérkőzésről tiltotta el az UEFA fegyelmi bizottsága.

Az idei szezonban gyenge formát mutató (25 meccs/4 gól) Thomas Müller nélkül kell kivívnia a Bayern Münchennek a Liverpool ellen a továbbjutást a nyolcaddöntőben. A világbajnok csatár az Ajax elleni utolsó csoportmeccsen Nicolas Tagliafico fejberúgása miatt kapott piros lapot és a várakozásoknak megfelelően a fegyelmi bizottság két mérkőzésre tiltotta el.

A Bayern München-Liverpool párharc első mérkőzését február 19-én rendezik Angliában, majd március 13-án csapnak össze Münchenben a csapatok.