EBEL: hosszabbítás után veszített a Fehérvár Innsbruckban

A Fehérvár AV 19 hosszabbítás után 5-4-re kikapott az Innsbrucktól az osztrák bajnokság mai játéknapján.

Fotó: jegkorongblog.hu

Innsbruck–Fehérvár 5-4

Hiába lőtt többször kapura a fehérvári együttes az első harmadban, a hazaiak kétgólos előnyre tettek szert. A második játékrész elején összejött a szépítés Taro Koskiranta révén de az Innsbruck újabb góljával már 3-1 volt az állás. Hiába domináltak a hazaiak Harri Tikkanen találata miatt ismét feljött egy gólra a magyar csapat.

Az utolsó 20 perc során Sedivy újabb góljával megint kettővel vezetett az Innsbruck, de a Fehérvár Koskiranta második találatával és Erdély Csanád révén kiegyenlített és így ismét hosszabbítás döntött a győzelem sorsáról. A ráadásban aztán egy innsbrucki kontratámadást követően kialakult a végeredmény mikor is Yogan bevette Mac Carruth kapuját.