Kézilabda: megtartotta legjobbját az Érd

A válogatott irányító Tóth Gabriella meghosszabbította szerződését az Érd HC női kézilabdacsapatánál.

A klub közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a 23 éves játékos új megállapodása 2021 nyaráig érvényes, mivel két évvel hosszabbított.

Tóth 2017 nyarán érkezett a Győri Audi ETO kölcsönjátékosaként Érdre, azóta 41 mérkőzésen több mint száz gólt szerzett, védekezésben és támadásban is remek teljesítményt nyújtott. A magyar válogatottban 2014 óta 36 meccsen 67 alkalommal volt eredményes.

Címkék: Kézilabda, Érd HC
Kézilabda,Érd HC

Élő tévéközvetítések: már az elődöntők a kézi Eb-n

2016.12.16. 07:30
Már az elődöntőket rendezik a svédországi Európa-bajnokságon. Szalai Ádám csapata, a Hoffenheim a Dortmundot fogadja.

SEHA Liga: elég volt tíz percnyi tempóváltás

2016.12.15. 19:30
A második játékrész első néhány percét megnyomta a Telekom Veszprém, ez elég is volt csütörtök este a sikerhez.

SEHA Liga: Szlovéniában a Telekom Veszprém

2016.12.15. 09:25
Csütörtökön a Gorenje Velenje vendégeként lép pályára a Telekom Veszprém a SEHA ligában.

Élő tévéközvetítések: kezdődik a darts világbajnokság

2016.12.15. 07:35
Labdarúgásban a klubvilágbajnokság döntőjét nézhetjük, kézilabdában pályán a Telekom Veszprém, és a darts nagyágyúi is megkezdik a küzdelmeket.

Kézilabda EB: döntetlen az olimpiai bajnokkal

2016.12.14. 18:15
A magyar válogatott 26-26-os döntetlent játszott az olimpiai bajnok orosz csapattal a svédországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének szerdai zárónapján.

Élő tévéközvetítések: fókuszban a kézi Eb

2016.12.14. 07:30
A magyar női kézilabda-válogatott Oroszországgal csap össze az Európa-bajnokság középdöntőjének harmadik fordulójában.

Kézilabda SEHA Liga: veszprémi győzelem Eperjesen

2016.12.13. 20:45
A címvédő Telekom Veszprém nyolc góllal nyert a szlovák Tatran Presov otthonában a férfi kézilabda SEHA Liga keddi játéknapján.

Női kézilabda Eb: egygólos vereség a norvégoktól

2016.12.13. 20:10
A magyar válogatott 24-23-ra kikapott a címvédő és világbajnok norvég csapattól a svédországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének keddi játéknapján.

Kézilabda SEHA Liga: idegenben a fáradó Veszprém

2016.12.13. 13:45
Eperjesen, a Tatran Presov ellen folytatja szereplését a SEHA Ligában a Veszprém. A dobogóért küzdő csapatok keddi csatája előtt Xavi Sbaté szerint meggyötört a csapata.

Kézilbda EB: ilyen pech-sorozat nincs is

2016.12.13. 10:15
Példátlan, soha nem látott sérüléshullám sújtja az Európa-bajnokságon szereplő magyar női válogatottat.