Kézilabda: megtartotta legjobbját az Érd

A válogatott irányító Tóth Gabriella meghosszabbította szerződését az Érd HC női kézilabdacsapatánál.

A klub közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a 23 éves játékos új megállapodása 2021 nyaráig érvényes, mivel két évvel hosszabbított.

Tóth 2017 nyarán érkezett a Győri Audi ETO kölcsönjátékosaként Érdre, azóta 41 mérkőzésen több mint száz gólt szerzett, védekezésben és támadásban is remek teljesítményt nyújtott. A magyar válogatottban 2014 óta 36 meccsen 67 alkalommal volt eredményes.

Címkék: Kézilabda, Érd HC
Kézilabda,Érd HC

Élő sportközvetítések: kerékpáros kalsszikus, jégkorong rangadó, nemzetközi kupadöntő

2016.05.06. 07:10
Az Egyesült Államok–Kanada rangadó is szerepel a jégkorong világbajnokság mai programjában.

Final Four-sorsolás: a Kiel lesz a Veszprém ellenfele

2016.05.03. 13:55
Május 28-án a Veszprém ellenfele a Kiel lesz a férfi kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében

Sport a televíziókban: eldőlhet a bajnoki elsőség Angliában

2016.05.02. 06:00
Ha nem nyer a Spurs a Chelsea otthonában, a Leicester a bajnok, Kleinheislerék a Stuttgartot fogadják, angol-német legendák a pályán

Kézilabda Magyar Kupa: győri történelmi siker

2016.05.01. 19:35
Sorozatban 12. alkalommal nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát a Győr, és ezzel a sikerrel beérte az örökrangsorban eddig egyedüli éllovas Vasast.

Kézilabda BL: a Paris SG ellen is játszhat a Veszprém

2016.05.01. 19:25
Kialakult a férfi kézilabda Bajnokok Ligája Final Four mezőnye, miután a Paris SG nyolcgólos összesítéssel jutott túl a Zágrábon a negyeddöntőben

Final Fourban a Veszprém: Lékai a meccs embere

2016.05.01. 12:30
Harmadszor jutottunk sorozatban a final fourba, ez csak a legnagyobb csapatok jellemzője - mondta a Lékai, aki a szakemberek szerint a siker kulcsembere volt

Férfi kézilabda BL - A Veszprém bejutott a négyes döntőbe

2016.04.30. 19:40
Sorozatban harmadszor jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe az MVM Veszprém.

Női kézilabda Magyar Kupa - A Győr legyőzte az FTC-t, ellenfele az Érd lesz

2016.04.30. 16:20
A Fehérvár csapatát két góllal legyőző Érd lesz a címvédő Győri Audi ETO ellenfele a női kézilabda Magyar Kupa vasárnapi fináléjában.

Női kézilabda MK: nagy csata a fináléért

2016.04.30. 10:20
A döntő vélhetően simább lesz, mint az elődöntők.

Férfi kézilabda: Renato Sulic magyar állampolgár lett

2016.04.29. 11:50
Állampolgári esküt tett az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapatának horvát játékosa, a 36 éves Renato Sulic.