Kézilabda: megtartotta legjobbját az Érd

A válogatott irányító Tóth Gabriella meghosszabbította szerződését az Érd HC női kézilabdacsapatánál.

A klub közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a 23 éves játékos új megállapodása 2021 nyaráig érvényes, mivel két évvel hosszabbított.

Tóth 2017 nyarán érkezett a Győri Audi ETO kölcsönjátékosaként Érdre, azóta 41 mérkőzésen több mint száz gólt szerzett, védekezésben és támadásban is remek teljesítményt nyújtott. A magyar válogatottban 2014 óta 36 meccsen 67 alkalommal volt eredményes.

Címkék: Kézilabda, Érd HC
Kézilabda,Érd HC

Férfi kézilabda EHF Kupa: közel a csoportkörbe kerüléshez a Tatabánya

2016.11.20. 20:50
A Tatabánya 12 góllal nyert a Makkabi Srugo Risón Leción csapata ellen a férfi kézilabda EHF Kupa harmadik fordulós párharcának első mérkőzésén.

Férfi kézilabda BL: nagy csatában kikapott a Veszprém a PSG-től

2016.11.20. 19:00
A Telekom Veszprém nagy csatában, magas színvonalú mérkőzésen egy góllal kikapott a vendég Paris Saint-Germaintől a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.

Női kézilabda EHF-kupa: az Alba Fehérvár KC a csoportkörben

2016.11.20. 16:45
Az idegenbeli ötgólos sikert követően hazai pályán nyolc góllal nyert a szlovák Iuventa Michalovce ellen az Alba Fehérvár.

Női kézilabda BL: oroszországi győzelemmel zárt az FTC

2016.11.20. 14:45
Az FTC-Rail Cargo Hungaria ötgólos győzelmet aratott az orosz Asztrahanocska vendégeként vasárnap a női kézilabda Bajnokok Ligája utolsó csoportkörében.

Férfi kézilabda BL: csúcsrangadó Veszprémben

2016.11.20. 10:25
Várják már a PSG elleni rangadót a veszprémi kézilabdázók, még akkor is, ha az ellenfél a kontinens egyik legjobbja.

Élő tévéközvetítések: kézilabda minden mennyiségben

2016.11.20. 07:30
A Telekom Veszprém a PSG látja vendégül, a Fradi lányai pedig az Asztrahanocska ellen játszanak idegenben. Futballban ma Milánóra érdemes figyelni.

Női kézilabda BL: győri siker

2016.11.19. 18:00
A biztos középdöntős Győr 32-25-re nyert a vendég orosz Rosztov-Don ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája utolsó csoportkörében.

Kézilabda BL: elszánt győri hölgyek (videó)

2016.11.19. 12:35
A Rosztov Dont fogadja a Győri ETO KC a Bajnokok Ligája szombati játéknapján. Hazai pályán kötelező a győzelem.

Hétvégi sportműsor – kézilabda BL, vízilabda kupadöntő és még sok minden más

2016.11.19. 09:40
Sok minden lesz a hazai pályákon ezen a hétvégén is. A kézilabda BL-ben női és férfi csapataink is játszanak, de kupa-döntőt …

Tévéműsor: a rangadók szombatja következik

2016.11.19. 07:40
Az a legkevesebb, hogy itthon Vasas–Ferencváros lesz, mert emellett még Dortmund–Bayern és Atlético–Realt is láthatunk.