Kézilabda: megtartotta legjobbját az Érd

A válogatott irányító Tóth Gabriella meghosszabbította szerződését az Érd HC női kézilabdacsapatánál.

A klub közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a 23 éves játékos új megállapodása 2021 nyaráig érvényes, mivel két évvel hosszabbított.

Tóth 2017 nyarán érkezett a Győri Audi ETO kölcsönjátékosaként Érdre, azóta 41 mérkőzésen több mint száz gólt szerzett, védekezésben és támadásban is remek teljesítményt nyújtott. A magyar válogatottban 2014 óta 36 meccsen 67 alkalommal volt eredményes.

Címkék: Kézilabda, Érd HC
Kézilabda,Érd HC

Férfi kézilabda: Renato Sulic magyar állampolgár lett

2016.04.29. 11:50
Állampolgári esküt tett az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapatának horvát játékosa, a 36 éves Renato Sulic.

Női kézilabda NB I - Hétgólos előnyben a Ferencváros

2016.04.27. 20:10
A címvédő Ferencváros hazai pályán hét góllal győzte le a Debrecen együttesét a női kézilabda NB I elődöntőjének első felvonásán, szerdán.

Kézilabda: ötgólos katalán vereség Kielben

2016.04.24. 22:25
A címvédő Barcelona öt góllal kikapott a THW Kiel vendégeként, így nehéz helyzetből várhatja a jövő heti hazai visszavágót

Férfi kézilabda BL: győzött a Veszprém idegenben

2016.04.23. 20:00
Az MVM Veszprém három góllal nyert a macedón Vardar Szkopje otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati, első mérkőzésén.