Kézilabda: megtartotta legjobbját az Érd

A válogatott irányító Tóth Gabriella meghosszabbította szerződését az Érd HC női kézilabdacsapatánál.

A klub közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a 23 éves játékos új megállapodása 2021 nyaráig érvényes, mivel két évvel hosszabbított.

Tóth 2017 nyarán érkezett a Győri Audi ETO kölcsönjátékosaként Érdre, azóta 41 mérkőzésen több mint száz gólt szerzett, védekezésben és támadásban is remek teljesítményt nyújtott. A magyar válogatottban 2014 óta 36 meccsen 67 alkalommal volt eredményes.

Címkék: Kézilabda, Érd HC
Kézilabda,Érd HC

Kijutott a női kézilabda-válogatott a világbajnokságra

2019.06.05. 19:50
Ez mondjuk már az Ausztriában aratott tizennyolcgólos győzelemmel eldőlt, de Kim Rasmussen együttese itthon is kilenccel verte a sógornőket.

Közvetítések: portugál-svájci párharccal startol az NL négyes döntője

2019.06.05. 07:30
Ismét medencébe szállnak szerdán pólós lányaink, de pályára lép a magyar női kézilabda-válogatott is.

Nagy László az utolsó meccse után: „Óriási csalódottság van bennem!”

2019.06.03. 08:40
A csapatkapitány Nagy László szerint óriási lehetőséget szalasztott el a Telekom Veszprém, amely vasárnap 27-24-re kikapott az észak-macedón …

Kézilabda: az első meccsen elrendezte a női válogatott!

2019.06.02. 20:20
A magyar női kézilabda-válogatott 18 góllal nyert az osztrák csapat vendégeként vasárnap a decemberi női kézilabda-világbajnokság selejtezőjének első mérkőzésén.

Kézilabda Bajnokok Ligája: ezüstérmes a Telekom Veszprém

2019.06.02. 19:45
A Telekom Veszprém története során negyedszer is ezüstérmes lett a BL-ben miután 27-24-re veszített a Vardar Szkopje elleni kölni döntőben.

ÉLŐ: Telekom Veszprém-Vardar Szkopje - kézilabda BL-döntő

2019.06.02. 17:50
Vajon sikerül-e története negyedik Bajnokok Ligája-döntőjében megszereznie első sikerét a veszprémi kézilabdacsapatnak? A magyar bajnok a Vardar Szkopje ellen vívja a …

Kézilabda BL: eddig szinte hibátlan a Veszprém Vardar elleni mérlege

2019.06.02. 11:25
Mindössze egy alkalommal tudta legyőzni a Vardar a magyar bajnokot, igaz éppen ebben a szezonban. A döntőben jöhet a visszavágás.

Kézilabda BL: egy jó és egy rossz hír Nagy László és Sterbik Árpád kapcsán

2019.06.02. 08:35
A Kielce elleni elődöntőben Nagy László és Sterbik Árpád is megsérült, de egyikük biztosan játszik.

Tévében a veszprémiek BL-döntője – és sok minden más

2019.06.02. 07:30
A Vardar ellen érhet fel a csúcsra a Veszprém a férfi kézilabda BL-ben.

Kézilabda BL: a Vardar lesz a Veszprém ellenfele

2019.06.01. 21:40
A Telekom Veszprém után az észak-macedóniai Vardar Szkopje jutott döntőbe a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, miután 29-27-re legyőzte a Barcelona csapatát szombaton a kölni elődöntőben.