Kézilabda: megtartotta legjobbját az Érd

A válogatott irányító Tóth Gabriella meghosszabbította szerződését az Érd HC női kézilabdacsapatánál.

A klub közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a 23 éves játékos új megállapodása 2021 nyaráig érvényes, mivel két évvel hosszabbított.

Tóth 2017 nyarán érkezett a Győri Audi ETO kölcsönjátékosaként Érdre, azóta 41 mérkőzésen több mint száz gólt szerzett, védekezésben és támadásban is remek teljesítményt nyújtott. A magyar válogatottban 2014 óta 36 meccsen 67 alkalommal volt eredményes.

Címkék: Kézilabda, Érd HC
Kézilabda,Érd HC

Műteni kellett a Ferencváros átlövőjét

2019.01.09. 12:50
Sarokcsontkinövés miatt Németországban megoperálták Djurdjina Malovicsot, a Ferencváros női kézilabdacsapatának montenegrói játékosát – tudata a zöld-fehérek honlapja. A játékosnak a korábbi …

Szerdai közvetítések: Fucsovics Márton az elődöntőért játszik Sydney-ben

2019.01.09. 07:30
Vízilabda Bajnokok Ligája összecsapás és kosárlabda Euroliga meccsek is képrenyőre kerülnek. Szerdán élőben követhetjük az Angol Ligakupa …

Férfi kézilabda-vb: fókuszban az olimpiai kijutás

2019.01.08. 16:15
A sajtótájékoztatón Kocsis Máté, a Magyar Kézilabda Szövetség elnöke elmondta, hogy a világbajnokságon a cél a legjobb hét közé kerülés.

Kézilabda: Amandine Leynaud szerződést hosszabbított Győrben

2019.01.07. 15:55
Amandine Leynaud, a Győri Audi ETO KC világ- és Európa-bajnok kézilabdakapusa hétfőn 2020 nyaráig meghosszabbította szerződését.

Kézilabda: horvát klasszist igazolt a Szeged

2019.01.07. 12:50
Luka Stepancic nyáron csatlakozik a bajnoki címvédőhöz.

Kézilabda: legyőzte az olimpiai bajnokot a férfi válogatott

2019.01.06. 18:05
A magyar férfi kézilabda-válogatott 28-25-re győzött az olimpiai bajnok Dánia otthonában felkészülési mérkőzésen.

Női kézilabda NB I: Tomori visszatért, a sereghajtót verte a Győr

2019.01.05. 22:25
A címvédő Győri Audi ETO KC a második félidőben lendületbe jött és végül 35-20-ra győzött a sereghajtó Eszterházy SC ellen.

Női kézilabda EHF Kupa: a Siófok győzelemmel kezdte a csoportkört

2019.01.05. 19:50
A Siófok KC hazai pályán négy góllal legyőzte a dán Herning-Ikast csapatát a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének első fordulójában.

Kézilabda: kihagyja a vb-t a Veszprém világsztárja

2019.01.05. 12:20
Kent Robin Tönnesen, a Telekom Veszprém norvég jobbátlövője sérülés miatt nem lehet ott a csütörtökön kezdődő német–dán közös rendezésű férfi kézilabda-világbajnokságon.

Szombati közvetítések: tenisz és téli sportok

2019.01.05. 07:30
Ezúttal kevesebb lesz a foci, viszont nem fog unatkozni, aki imádja a téli sportokat, a teniszt vagy az amerikaifutballt, illetve a dartsot.