Kézilabda: megtartotta legjobbját az Érd

A válogatott irányító Tóth Gabriella meghosszabbította szerződését az Érd HC női kézilabdacsapatánál.

A klub közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a 23 éves játékos új megállapodása 2021 nyaráig érvényes, mivel két évvel hosszabbított.

Tóth 2017 nyarán érkezett a Győri Audi ETO kölcsönjátékosaként Érdre, azóta 41 mérkőzésen több mint száz gólt szerzett, védekezésben és támadásban is remek teljesítményt nyújtott. A magyar válogatottban 2014 óta 36 meccsen 67 alkalommal volt eredményes.

Címkék: Kézilabda, Érd HC
Kézilabda,Érd HC

Férfi kézilabda EHF Kupa: hátrányból próbál továbbjutni a Tatabánya

2019.04.27. 08:35
A Tatabánya ötgólos hátrányból várja a dán TTH Holstebro elleni negyeddöntő szombati visszavágóját a férfi kézilabda EHF Kupában.

Kézilabda BL: nehéz helyzetbe került a Szeged

2019.04.25. 22:15
A Szeged 31-23-ra kikapott a macedón Vardar Szkopje otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első, csütörtöki mérkőzésén.

Kézilabda EHF-kupa: ötgólos tatabányai vereség a negyeddöntő első meccsén

2019.04.20. 20:45
A Tatabánya 29-24-re kikapott a dán TTH Holstebro otthonában a férfi kézilabda EHF Kupa negyeddöntőjének szombati, első mérkőzésén.

Kézilabda: kínai csapat is indul a SEHA Ligában

2019.04.19. 20:10
A következő idényben a Pekingi Sportegyetem csapata is indul a SEHA Ligában, a legjobb közép- és kelet-európai férfi kézilabdaklubok bajnokságában.

Kézilabda: a Final 4 a tét Dániában a Tatabánya számára

2019.04.19. 16:10
A Tatabánya szombaton idegenben játssza a férfi kézilabda EHF Kupa negyeddöntőjének első mérkőzését a dán Holstebro ellen, amely gyors és tapasztalt csapat.

Kézilabda: Borbély Ádám visszatér Tatabányára

2019.04.16. 13:10
A legutóbbi két szezont a lengyel Wisla Plocknál töltő válogatott kapus a következő idényben a Tatabánya kézilabdacsapatának játékosa lesz.

Kézilabda: a Szeged vezetőedzője a legjobbak között

2019.04.15. 19:20
Juan Carlos Pastort, a MOL-Pick Szeged vezetőedzőjét kollégái megválasztották a Bajnokok Ligája legjobb szakvezetőjének.

Kézilabda Eb-selejtező: megőrizte veretlenségét a magyar válogatott

2019.04.14. 17:40
Egy a végéig kiélezett mérkőzésen sikerült 23-23-as döntetlent játszania Magyarországnak Oroszországgal a kézilabda Eb-selejtező második szakaszának …

Női kézilabda EHF-kupa: hiába kapott ki döntős a Siófok KC

2019.04.14. 15:45
Két gólos vereséget szenvedett a magyar együttes a dán Viborg otthonában, azonban összesítésben 53-51-es győzelmet aratott, így bejutott a döntőbe a Balaton-parti gárda.

Női kézilabda BL: sima hazai győzelemmel jutott tovább az ETO

2019.04.13. 19:15
Nagyon megverte a dán Odensét a Győri Audi ETO, amely kettős győzelemmel jutott be a Final4-ba!