NHL: nyolc meccs után nyert a Philadelphia

A Philadelphia Flyers nagy meglepetésre 2-1-re győzött a Dallas Stars ellen az NHL mai játéknapján.

Fotó: AP

Sorozatban 14. alkalommal is győzött a Washington Capitals a Boston Bruins ellen. A 4-2-re végződött mérkőzésen Alenxadr Ovecskin 1171. pontját szerezte és így az örökranglistán feljött az 50. helyre.

A Toronto Maple Leafs hiába vezetett 3-0-ra is végül nehezen győzött a New Jersey Devils ellen. A találkozón John Tavares 300. gólját szerezte az NHL-ben.

Az Islanders nyerte a New York-i rangadót, a "szigetlakók" legutóbbi nyolc meccséből hetet megnyert. A mérkőzés legjobbja Matthew Barzal három ponttal zárt. A Rangers szombaton visszavághat városi riválisának.

Nyolc meccs után nyert a Philadelphia, a Flyers nagy meglepetésre győzte le a Dallas Starst. Carter Hart 37 lövést fogott a győztes csapat kapujában.

A Columbus Blue Jackets mestere John Tortorella megszerezte karrierje 600. győzelmét miután csapata hosszabbításban győzött a Nashville Predators ellen. Artyemij Panarin és Boone Jenner duplázott a mérkőzésen.

A Tampa Bay Lightning annak ellenére is győzött a Carolina Hurricanes ellen, hogy Petr Mrazek 52 percig nem kapott gólt. Ezután viszont Brayden Point belendült és 1+2-vel zárt.

A St. Louis Blues kapusa Jordan Binnington másodszor is győztes meccsen védett miután 28 védést bemutatva vezette győzelemre csapatát a Montreal Canadiens ellen.

A Minnesota Wild úgy tudott győzni a Winnipeg jets ellen, hogy a harmadik harmadban kapura lövése sem volt. A minnesotaiakat Jason Zucker két góllal segítette.

Szétlövés után győzött az Edmonton Oilers a Florida Panthers ellen: Connor McDavid két gólpasszt adott, egyet magára vállalt, majd a rávezetéseknél ő döntötte el a mérkőzést.

Hiába vezetett csak háromszor az Arizona Vancouverben, a Coyotes csak hosszabbítás után tudott nyerni. A hirtelen halált a 2+1-el záró Richard Panik döntötte el.

Megszakadt a Vegas Golden Knights sorozata miután az előző szezon döntősen vezetésről kapott ki 3-2-re a San Jose Sharks ellen.

Az Ottawa Senators is győzni tudott Los Angelesben és így idén először győzött egymást követően két idegenbeli mérkőzést. Chris Tierney két góllal, Anders Nilsson 33 védéssel vitte sikerre csapatát.