Röplabda: edzőt váltott a női Extraliga címvédője

Az eddigi vezetőedző Kormos Mihály helyett a továbbiakban a román Bogdan Paul irányítja a bajnoki és Közép-európai Liga-címvédő Swietelsky-Békéscsabai RSE női röplabdacsapatát.

Fotó: BRSE/Facebook

A klub pénteki közleménye szerint a legutóbb a Temesvárnál dolgozó szakember karácsony és Újév között csatlakozott a szakmai stábhoz, és hamar megtalálta a közös hangot a csapattal.

"Minden körülményt vizsgálva és figyelembe véve az a döntés született, hogy Bogdan Paul veszi át a vezetőedzői feladatokat, míg a klub Kormos Mihályra továbbra is szakmai igazgatóként számít"

- írta közösségi oldalán a BRSE.

A négy sorozatban induló együttes az Extraligában jelenleg a második, a Közép-európai Liga alapszakaszában a negyedik helyen áll, a Magyar Kupában a Vasassal elődöntőzik, míg a CEV Kupa nyolcaddöntőjének első, idegenbeli mérkőzésén 3-2-re győzött a svájci Pfeffingen otthonában.

Címkék: röplabda
röplabda

Női röplabda Magyar Kupa: címet védett a Nyíregyháza

2019.02.17. 16:55
A Fatum Nyíregyháza megvédte címét a női Magyar Kupában miután a döntőben szettveszteség nélkül felülmúlta a Swietelsky-Békéscsabai RSE-t.

Női röplabda Eb: megkezdődött a jegyárusítás

2019.02.17. 15:20
A Magyar Kupa női döntője előtt egy jelképes gombnyomással hivatalosan is megkezdődött a jegyárusítás a magyar társszervezésű budapesti női röplabda Európa-bajnokságra.

Női röplabda Magyar Kupa: a Vasas a bronzérmes

2019.02.17. 14:55
A Vasas nyerte a bronzérmet a K&H női röplabda Magyar Kupában, miután a harmadik helyért rendezett mérkőzésen vasárnap 3-0-ra legyőzte a Jászberény csapatát Érden.

Férfi Röplabda Magyar Kupa: negyedszer is kupagyőztes a Kecskemét

2019.02.16. 17:15
A Kecskeméti RC negyedszer nyerte el a Magyar Kupát miután a döntőben legyőzte a Pénzügyőrt.

Női röplabda CEV Kupa: olasz ellenféllel találkozik az elődöntőben a Békéscsaba

2019.02.14. 21:45
Az olasz Yamamay Busto Arsizio lesz a Swietelsky-Békéscsabai RSE ellenfele a női röplabda CEV Kupa elődöntőjében.

CEV-kupa: negyedszázados bravúr, elődöntőben a Békéscsaba

2019.02.13. 22:25
Szoros hazai meccs után könnyedén nyert Franciaországban a Linamar BRSE a CEV-kupa negyeddöntőjében.

Hétvégi program: újabb motoros világbajnoki futam Budapesten

2019.02.09. 08:15
A hétvégi sportprogramból az ökölvívók Bocskai-emlékversenye, a kézilabdázók hazai BL-meccsei és a budapesti SuperEnduro vb-futam emelkedik ki leginkább.

Női röplabda CEV Kupa: öt játszmában nyert a Békéscsaba

2019.02.07. 23:25
A Békéscsaba hazai pályán 3-2-re legyőzte a francia Saint-Raphaël csapatát a női röplabda CEV Kupa negyeddöntőjének csütörtöki első mérkőzésén.

Közvetítések: nagy meccs vár a Békéscsabára a CEV kupában

2019.02.07. 07:30
Élőben követhetjük a röplabda CEV kupa negyeddöntőjét, a békéscsabai lányok, hazai pályán fogadja francia ellenfelüket. Képernyőre kerülnek még a Darts Permier …

Férfi röplabda Közép-európai Liga: vereséggel zárt a Kazincbarcika

2019.02.05. 22:10
A magyar bajnok Kazincbarcika vereséggel zárta a férfi röplabda Közép-európai Liga alapszakaszát, miután a keddi játéknapon hazai pályán három …