Röplabda: edzőt váltott a női Extraliga címvédője

Az eddigi vezetőedző Kormos Mihály helyett a továbbiakban a román Bogdan Paul irányítja a bajnoki és Közép-európai Liga-címvédő Swietelsky-Békéscsabai RSE női röplabdacsapatát.

Fotó: BRSE/Facebook

A klub pénteki közleménye szerint a legutóbb a Temesvárnál dolgozó szakember karácsony és Újév között csatlakozott a szakmai stábhoz, és hamar megtalálta a közös hangot a csapattal.

"Minden körülményt vizsgálva és figyelembe véve az a döntés született, hogy Bogdan Paul veszi át a vezetőedzői feladatokat, míg a klub Kormos Mihályra továbbra is szakmai igazgatóként számít"

- írta közösségi oldalán a BRSE.

A négy sorozatban induló együttes az Extraligában jelenleg a második, a Közép-európai Liga alapszakaszában a negyedik helyen áll, a Magyar Kupában a Vasassal elődöntőzik, míg a CEV Kupa nyolcaddöntőjének első, idegenbeli mérkőzésén 3-2-re győzött a svájci Pfeffingen otthonában.

Címkék: röplabda
röplabda

Hétvégi sportműsor

2016.10.22. 08:15
Tart az asztaliteniszezők budapesti Európa-bajnoksága, szombaton pályára lép a labdarúgó NB I és NB II mezőnye is, kezdőik a röplabda bajnokság, medencében a vízilabdázók.

Női röplabda Közép-európai Liga: másodszor is nyert a Békéscsaba

2016.10.14. 18:40
Második pozsonyi mérkőzését is megnyerte a Békéscsaba női röplabdacsapata a Közép-európai Ligában.

Röplabda: csodás magyar siker a románok ellen

2016.10.09. 21:45
A magyar női röplabda-válogatott aranyszettben 4-1-re legyőzte a román csapatot az Európa-bajnoki pótselejtezőn.

Röplabda: győzött a női válogatott

2016.09.23. 20:30
A magyar női röplabda-válogatott öt játszmában legyőzte Finnország együttesét a Lengyelországban zajló, második Európa-bajnoki selejtezőtorna nyitónapján.

Röplabda: újabb győzelem a selejtező-tornán

2016.09.17. 21:20
Második meccsét is 3-1-re nyerte a magyar női röplabda-válogatott az érdi Eb-selejtezőtornán

Röplabda: győztes rajt az érdi Eb-selejtezőtornán

2016.09.16. 22:10
Magabiztosan nyert a papíron legkönnyebb ellenfél ellen a magyar női válogatott az érdi négyestornán

Röplabda: újra bajnok a Békéscsaba

2016.04.26. 20:10
A döntő harmadik összecsapását is megnyerte a Békéscsaba a Vasas ellen, így megvédte bajnoki címét

2016.04.23. 06:00
Világbajnokság a Margit-szigeten, derbi az Üllői úton, Michelisz Norbert a Hungaroringen.

Röplabda: óv a Vasas

2016.04.19. 15:45
Egy játékvezetői tévedés miatt kérelmezik az angyalföldiek a Békéscsaba elleni bajnoki döntő első meccsének eredményének megsemmisítését.

Döntős a Kazincbarcika a férfi röplabda-bajnokságban

2016.04.14. 19:25
Bejutott a férfi röplabda NB I döntőjébe a Kazincbarcika, miután az elődöntőben harmadszor is legyőzte a Kecskemét csapatát.