Röplabda: edzőt váltott a női Extraliga címvédője

Az eddigi vezetőedző Kormos Mihály helyett a továbbiakban a román Bogdan Paul irányítja a bajnoki és Közép-európai Liga-címvédő Swietelsky-Békéscsabai RSE női röplabdacsapatát.

Fotó: BRSE/Facebook

A klub pénteki közleménye szerint a legutóbb a Temesvárnál dolgozó szakember karácsony és Újév között csatlakozott a szakmai stábhoz, és hamar megtalálta a közös hangot a csapattal.

"Minden körülményt vizsgálva és figyelembe véve az a döntés született, hogy Bogdan Paul veszi át a vezetőedzői feladatokat, míg a klub Kormos Mihályra továbbra is szakmai igazgatóként számít"

- írta közösségi oldalán a BRSE.

A négy sorozatban induló együttes az Extraligában jelenleg a második, a Közép-európai Liga alapszakaszában a negyedik helyen áll, a Magyar Kupában a Vasassal elődöntőzik, míg a CEV Kupa nyolcaddöntőjének első, idegenbeli mérkőzésén 3-2-re győzött a svájci Pfeffingen otthonában.