La Liga: hazai pályán vesztett értékes pontokat a Valencia (videó)

A kilencedik helyen álló Denevérek a Valladolid ellen játszottak 1-1-es döntetlent a spanyol élvonal 19. fordulójában.

Kép forrása: Valencia Twitter

Eseménytelen első félidőt követően az 54. percben Fernando Calero szabálytalanságát követően a Valencia jutott tizenegyeshez, azonban Rodrigo elhibázta a büntetőt. Ennek ellenére a 71. percben Daniel Parejo nagyszerű mozdulatát követően megszerezte a vezetést a hazai együttes.

Végül a 82. percben egy hatalmas szabadrúgásgóllal, amit Ruben Alcaraz szerzett kiegyenlített a Valladolid, így 1-1-s döntetlennel végződött a találkozó.

A nap nyitómérkőzésén a Leganés a Huescat fogadta, ahol a hazai csapat Youssef En Nesyri találatának köszönhetően 1-0-ra győzni tudott.

La Liga, 19. forduló

Leganés-Huesca 1-0 (En Nesyri 73.)
Valencia-Valladolid (Parejo 71., illetve Alcaraz 82.)

később:

18:30 Girona-Alavés
20:45 Villareal-Getafe

péntek:

Vallecano-Celta Vigo 4-2 (De Tomas 4., 37., 77., Bebe 90+1., illetve Arauja 13., Gomez 18.- büntető)