KHL: az Adrmiral gyakorlatilag magával rántotta a Kunlunt

Az Admiral Vlagyivosztok 3-2-re győzött a Kunlun Peking ellen a KHL mai egyetlen mérkőzésén és így a liga egyetlen kínai együttese lényegében lemondhat a rájátszásról.

Fotó: facebook.com/KHL

Admiral Vlagyivosztok-Kunlun Peking 3-2

Az Admiral Vlagyivosztok szerezte meg a vezetést a négynapos szünet előtti utolsó mérkőzésen, de a Kunlun Peking fordított. A hazaiak végül Jurij Petrov révén egyenlítettek, Alexandr Konov másfél perccel a vége előtt lőtt góljával a meccset is megnyerték.

Arra, hogy a rájátszásba jusson a két gárda közül bármelyik is már csak matematikai esély van. A KHL küzdelmei a nemzetközi szünetet követően jövő hétfőn folytatódnak.

2019.02.18. 14:50
A St. Louis szezoncsúcsot jelentő tizedik győzelmét aratta zsinórban a pocsék formában lévő Minnesota otthonában az NHL legutóbbi játéknapján.

Nagy meccsekkel kezdődik a hét

2019.02.18. 07:30
Láthatjuk a Bolognát, Nagy Ádám csapatát, a Roma ellen, de pályán lesz a Dortmund is. Emellett hoki és tenisz is szerepel a mai kínálatban.

Tipsport Liga: otthon is legyőzte a Kassát a MAC

2019.02.17. 20:55
A MAC Újbuda 3-1-re legyőzte a Kosicét, míg a DVTK Jegesmedvék 2-1-re kikapott Popradon a szlovák bajnokság mai játéknapján.

EBEL: újabb fehérvári vereség a középszakaszban

2019.02.17. 20:35
Továbbra is pont nélkül áll a Fehérvár AV 19 az osztrák bázisú jégkorongligában miután 5-2-re kikapott a címvédő Bolzano otthonában.

Erste Liga: brassói győzelem az erdélyi derbin

2019.02.17. 20:15
A Corona Brassó 5-2-re győzött a HK Csíkszereda ellen a magyar bajnokság középszakaszának felsőházi rangadóján.

KHL: a Szocsi nyerte a nap egyetlen mérkőzését

2019.02.17. 19:25
A Szocsi 3-1-re győzött a Dinamo Minszk otthonában az orosz bázisú jégkorongliga mai játéknapjának egyetlen mérkőzésén.

Közvetítések: folytathatja remek sorozatát a Real Madrid

2019.02.17. 07:30
A madridiak utolsó két mérkőzésüket megnyerték, ezt a sorozatot pedig a Girona ellen folytathatják.

Hétvégi sportműsor: döntő a kosárlabda és a röplabda Magyar Kupában

2019.02.16. 08:10
Az OTP Bank Liga 21. fordulója mellett megrendezik a kosárlabda és a röplabda Magyar Kupa döntőjét és bronzmérkőzését is.

Tipsport Liga: kikapott Zsolnán a MAC, szétlövés után veszített a DVTK

2019.02.15. 21:55
A MAC Újbuda és a DVTK Jegesmedvék is vereséget szenvedett a szlovák jégkorongbajnokság mai játéknapján.

Erste Liga: újabb Újpest győzelem Erdélyben

2019.02.15. 21:25
Az Újpest 3-2-re győzött Csíkszeredán a magyar jégkorongbajnokság mai játéknapjának egyetlen mérkőzésén.