KHL: az Adrmiral gyakorlatilag magával rántotta a Kunlunt

Az Admiral Vlagyivosztok 3-2-re győzött a Kunlun Peking ellen a KHL mai egyetlen mérkőzésén és így a liga egyetlen kínai együttese lényegében lemondhat a rájátszásról.

Fotó: facebook.com/KHL

Admiral Vlagyivosztok-Kunlun Peking 3-2

Az Admiral Vlagyivosztok szerezte meg a vezetést a négynapos szünet előtti utolsó mérkőzésen, de a Kunlun Peking fordított. A hazaiak végül Jurij Petrov révén egyenlítettek, Alexandr Konov másfél perccel a vége előtt lőtt góljával a meccset is megnyerték.

Arra, hogy a rájátszásba jusson a két gárda közül bármelyik is már csak matematikai esély van. A KHL küzdelmei a nemzetközi szünetet követően jövő hétfőn folytatódnak.

2019.08.21. 15:40
Bojkottálja a svéd női jégkorong válogatott a Vierumakiban rendezett felkészülési tornát, miután több ténnyel is elégedetlenek a játékosok.

Visegrád Kupa: vereséggel kezdett az Újpest

2019.08.20. 22:00
Az Újpest elvesztette első mérkőzését a jégkorong Visegrád Kupa 2019/20-as idényében, miután kedden 6-1-re kikapott Gyetván.

Erste Liga: szeptember 13-án indul az idény

2019.08.05. 16:25
Szeptember 13-án kezdődnek meg a jégkorong Erste Liga küzdelmei.

Jégkorong: jelentős létesítményfejlesztés történt a DVTK Jegesmedvéknél

2019.08.01. 16:55
A nyári szünetben jelentős létesítményfejlesztés történt a DVTK Jegesmedvék jégkorongcsapatánál, amely csütörtökön tartotta első …

NHL: visszavonult a négyszeres Stanley Kupa-győztes klasszis

2019.07.31. 11:40
Nincs olyan aktív játékos jelenleg az észak-amerikai profi hokiligában, akinek többször került volna fel a neve az NHL legendás trófeájára.

NHL: hosszabbított újonc "csodakapusával" a bajnok St. Louis

2019.07.14. 09:50
Szerződést hosszabbított újonc kapusával, Jordan Binningtonnal az észak-amerikai profi jégkorongligában bajnoka a St. Louis Blues.

NHL: visszavonul a háromszoros Stanley-kupa-győztes

2019.07.11. 09:45
A Pittsburgh Penguins jégkorongozója, Matt Cullen huszonegy szezon után fejezi be pályafutását.

NHL: visszavonult a Florida legendás kapusa, Roberto Luongo

2019.06.26. 20:30
Bejelentette visszavonulását Roberto Luongo, az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legendás kapusa.

NHL: kiderült, hogy ki a legértékesebb játékos

2019.06.20. 10:55
Az orosz Nyikita Kucserovot választották meg az észak-amerikai jégkorong-bajnokság (NHL) legértékesebb játékosának (MVP).

NHL: gigaszerződést kapott a San José sztárbekkje

2019.06.18. 09:00
Az idei szezonban főcsoport-döntőig jutó kaliforniai alakulat nyolc évre szóló, 92 millió dolláros szerződést kötött Erik Karlsonnal.