NBA: elképesztő támadójátékkal győzött a Milwaukee és a Golden State

A Milwaukee Bucks és a Golden State Warriors is 140 pont feletti teljesítménnyel győzött az NBA mai játéknapján.

Fotó: usatoday.com

Brooklyni győzelem született a nap rangadóján miután a Nets túldobta a Denvert. A Nuggetsnek esélye sem volt a győzelemre a 135-130-ra végződő mérkőzésen amelyen D`Angelo Russell 27 pontot szerzett.

Julius Randle volt a New Orleans Pelicans legjobbja a Chicagoban. A sérülése után visszatérő klasszis 31 pontot dobott a Bulls elleni meccsen.

Bár a Milwaukee Bucks nem sokat törődött a védekezéssel, de ez nem számított mivel brutális módon megszórta a Washingtont (148-129). A hazaiak legjobbja Giannis Antetokounmpo 43 pontot szerzett úgy, hogy mindössze négy dobást rontott 31 perc alatt.

A Dallas Mavericks a nap leggyengébb meccsén múlta felül a Charlotte Hornets-t. A mérkőzésen Harriosn Barnes 10 pontot szerzett, majd a negyedik negyedben már nem volt a pályán mivel csapata elcserélte őt Sacramentoba.

Újfent súlyos vereséget szenvedett a Phoenix Suns, a liga egyik leggyengébb csapata 116-88-ra maradt alul Utahban. Tovább folytatódott James Harden sorozata, a Houston Rockets sztárja ezúttal 36 pontot dobott a Sacramento Kings ellenében.

A Golden State Warriors támadójátékára sem lehetett panasz, a címvédő 141-102-re verte a San Antonio Spurst a nyugati rangadón. A GSW legjobb pontszerzője Klay Thompson  volt 26 ponttal.

Brooklyn Nets–Denver Nuggets 135–130
Chicago Bulls–New Orleans Pelicans 120–125
Milwaukee Bucks–Washington Wizards 148–129
Dallas Mavericks–Charlotte Hornets 99–93
Utah Jazz–Phoenix Suns 116–88
Sacramentp Kings–Houston Rockets 101–127
Golden State Warriors–San Antonio Spurs 141–102