Hétvégi program: újabb motoros világbajnoki futam Budapesten

MTI

A hétvégi sportprogramból az ökölvívók Bocskai-emlékversenye, a kézilabdázók hazai BL-meccsei és a budapesti SuperEnduro vb-futam emelkedik ki leginkább. 

Fotó: youtube.com

február 9., szombat:

Atlétika
Atlétikai fedett összetett országos bajnokság, BOK Csarnok, 11.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló, A csoport: Telekom Veszprém-Barcelona (spanyol) 17.30

Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 3. forduló: Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand (norvég) 19.30

Férfi NB I: Vecsési SE-Ceglédi KKSE, Monor 18.00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Dabasi KC VSE 18.00 Ferencvárosi TC - Sport36-Komló 18.00 Mezőkövesdi KC - Csurgói KK 19.00

Női Magyar Kupa, negyeddöntő: Érd HC-Kisvárda Master Good SE 18.00


Kosárlabda

Férfi NB I:
Kaposvári KK-Atomerőmű SE 18.00
Szolnoki Olaj KK-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Egis Körmend - JP Auto-JKSE 18.00
Pécsi VSK-VEOLIA - Serco-TF-BP 18.00
Sopron KC - KTE-Duna Aszfalt 18.00

Női NB I:

Aluinvent DVTK-CMB CARGO UNI Győr 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00
MTK-Budapest - Sopron Basket 18.00
NKE-Csata - Vasas Akadémia 18.30        

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 20. forduló:

Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Paksi FC-Szombathelyi Haladás 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-MTK Budapest 17.00
MOL Vidi FC-Diósgyőri VTK 17.00
Kisvárda Master Good-Debreceni VSC 17.00
Újpest FC-Ferencváros 19.30

Motorsport
Super enduro GP, motoros világbajnoki futam, Papp László Budapest Sportaréna 18.00

Ökölvívás
Bocskai István nemzetközi verseny, döntők (Oláh Gábor utcai Sportcsarnok) 15.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
DEAC - MAFC-BME 18.00    

Női Extraliga, alapszakasz:

Vasas Óbuda-Fatum Nyíregyháza 17.00
Swietelsky-Békéscsabai RSE - Jászberény VT 17.00
Hungast-Haladás - UTE 18.00

Tenisz
Challenger-torna, BOK Csarnok 10.00
Fedettpáyás országos bajnokság, BOK Csarnok 9.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 12. forduló:
A csoport:
KSI - Metalcom Szentes 11.45
RacioNet-Honvéd - ZF-Eger 15.00    
BVSC-Zugló - FTC-Telekom Waterpolo 17.00
PVSK-Mecsek Füszért -    AVUS Szombathely 19.00

B csoport:

UVSE-Tatabánya 13.15
VasasPlaket - Kaposvári VK 18.00
A-Híd OSC Újbuda - Szolnoki Dózsa 19.00
PannErgy-Miskolci VLC -Debreceni VSE 19.30

február 10., vasárnap:

Atlétika
Atlétikai fedett összetett országos bajnokság, BOK Csarnok, 10.00

Kézilabda
Női EHF Kupa, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, B csoport: Siófok KC-TusSies Metzingen (német) 15.00

Kosárlabda
Női NB I:
VBW CEKK Cegléd - PINKK-Pécsi 424 17.00

Labdarúgás

Merkantil Bank Liga NB II, 23. forduló:
Budafoki MTE-BFC Siófok 14.00
Aqvital FC Csákvár-Vasas FC 14.00
WKW ETO FC Győr-BSS Monor 14.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Ceglédi VSE 14.00
Duna Aszfalt TVSE-Credobus Mosonmagyaróvár 14.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Kazincbarcika 14.00
Vác FC-Gyirmót FC Győr 14.00
Dorogi FC-Soroksár SC 14.00
Békéscsaba 1912 Előre-ZTE FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Budaörs 18.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00

Tenisz
Challenger-torna, BOK Csarnok 10.00
Fedettpáyás országos bajnokság, BOK Csarnok 9.00

http://www.sportfaktor.hu/./pages/sportfaktor/contents/article/46918/pics/lead_800x600.jpg
Magyar labdarúgás,Kézilabda,NB I,kosárlabda,atlétika,röplabda,Vízilabda,Tenisz,Kézilabda BL,Motorsport

További cikkek

Csapatsportok

Női kézilabda: elkerülte egymást a Győr és az FTC a Magyar Kupa elődöntőjében

2019.02.18. 19:05
A címvédő győrieknek kicsivel nehezebb dolguk lesz a Magyar Kupa négyes döntőjében, mint a fővárosi zöld-fehéreknek.

Csapatsportok

Vízilabda: kényszerű változtatások a világliga-keretben

2019.02.18. 18:20
Märcz Tamás szövetségi kapitány a rendelkezésére álló rövid időben főleg a védekezés összerakására koncentrál az oroszok elleni keddi világliga-selejtező előtt.

Egyéni sportok

Tenisz: Arn Gréta is főtáblás Budapesten

2019.02.18. 17:40
Arn Gréta második mérkőzését is megnyerte a 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású budapesti női tenisztorna selejtezőjáben, ezzel feljutott a főtáblára

Magyar foci

NB I: Zsóri gólja mindent vitt, de akadtak még szép jelenetek a hétvégén - videó

2019.02.18. 15:40
Mi pedig csokorba gyűjtöttük az OTP Bank Liga 21. fordulójának legfontosabb és legszebb jeleneteit, valamint megmutatjuk a hétvége …

Amerika

NBA: hiába ragyogott a görög szörny, LeBron James csapata nyerte az All-Start - videó

2019.02.18. 15:15
LeBron James csapata "megvédte címét" az All-Star mérkőzésen, a gálameccs MVP-jének Kevin Durantet választották.

Magyar foci

Magyar Kupa: Ajkán startol a nyolcadöntős párharcok sora

2019.02.18. 14:10
Az Ajka-Debrecen mérkőzéssel veszi kezdetét a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntője kedden, a párharc első összecsapását kedden 18.30 órától rendezik.

Csapatsportok

Kosárlabda: Hanga Ádám óriási sikere

2019.02.18. 08:35
Hanga Ádám ujjongva értékelte, hogy csapata, a Barcelona megvédte címét a kosárlabda Spanyol Király Kupában, miután a vasárnapi fináléban hosszabbítás után 94-93-ra legyőzte a házigazda Real Madridot.

Külföldi foci

Nagy meccsekkel kezdődik a hét

2019.02.18. 07:30
Láthatjuk a Bolognát, Nagy Ádám csapatát, a Roma ellen, de pályán lesz a Dortmund is. Emellett hoki és tenisz is szerepel a mai kínálatban.

Egyéni sportok

Hungarian Ladies Open: Arn Gréta a selejtező második fordulójában egyesben

2019.02.17. 22:10
A három magyar közül csak Arn Grétának sikerült győznie az egyes selejtezőjének első fordulójában a budapesti BOK Csarnokban vasárnap …

Csapatsportok

Kosárlabda: ismét kupagyőztes a Barcelona és Hanga Ádám

2019.02.17. 21:55
Hanga Ádám csapata a Barcelona címet védett a Spanyol Kupában miután 94-93-ra verte hosszabbítás után a Real Madridot a sorozat döntőjében.