Serie A: a Sassuolo sem tudta megállítani a Juventust (videó)

A listavezető Juventus 3-0-ra győzött a Sassuolo otthonában az olasz bajnokság 23. fordulójában így továbbra is veretlenül vezeti a tabellát.

Az idegenben játszó Juventus az első nagyobb lehetőségéből megszerezte a vezetést miután a 23. percben Sami Khedira volt eredményes. A listavezető torinóiak egyértelmű fölényben játszottak, de sokáig nem tudták növelni előnyüket. A második vendéggólra végül a 70. percig kellett várni mikor is Cristiano Ronaldo is betalált. A mérkőzés végeredményét Emre Can állította be.

Serie A, 23. forduló

Sassuolo–Juventus 0–3 (Khedira 23., C. Ronaldo 70., Can 86.)
Bologna–Genoa 1–1 (Destro 17., ill. Lerager 33.)
Sampdoria–Frosinone 0–1 (Ciofani 25.)
Atalanta–SPAL 2–1 (Ilicic 57., D. Zapata 79., ill. Petagna 8.)
Torino–Udinese 1–0 (Aina 31.)

később

20.30: Milan–Cagliari

szombaton játszották

Parma–Internazionale 0–1 (L. Martínez 79.)
Fiorentina–Napoli 0–0

pénteken játszották

Chievo–Roma 0–3 (El Shaarawy 9., Dzeko 18., Kolarov 54.)

csütörtökön játszották

Lazio–Empoli 1–0 (Caicedo 42. –büntetőből)

Külföldi labdarúgás,Serie A,Juventus,Sassuolo

La Liga: tizenegyesgólokkal nyert a Levante, másodszor is nyert a Sevilla (videó)

2019.08.23. 23:55
A spanyol élvonal 2. fordulójában a Levante 2-1-re verte a Villarrealt, míg a Sevilla 1-0-ra győzött a Granada otthonában.

Premier League: visszajutása óta először nyert az Aston Villa (videó)

2019.08.23. 23:05
2016 után először nyert mérkőzést az angol élvonalban az Aston Villa, miután a birminghamiek 2-0-ra legyőzték az Evertont a 3. fordulóban.

Bundesliga: a hajrában fordított a Borussia Dortmund (videó)

2019.08.23. 22:40
A Borussia Dortmund sokáig hátrányban volt az 1. FC Köln otthonában, ám végül az utolsó 20 percben fordított és 3-1-es győzelmet aratott a Bundesliga 2. fordulójának …

Labdarúgás: Ferenando Torres lejátszotta utolsó mérkőzését

2019.08.23. 18:15
Utoljára lépett pályára Fernando Torres, az Atlético Madrid, a Liverpool és a spanyol labdarúgó-válogatott egykori csatára.

Serie A: mexikói csatárral erősített a Napoli

2019.08.23. 13:35
A Napoli hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a PSV-től a mexikói válogatott támadót Hirving Lozanót.

Serie A: Maurizio Sarri beteg, kihagyja a szezon első mérkőzéseit

2019.08.23. 09:55
A Juventus hivatalos közleményben jelentette be, hogy Maurizio Sarri vezetőedző betegség miatt nem lesz ott a csapat szezonbeli első két bajnoki mérkőzésén.

MLS: Sallóiék legyőzték a Minnesotát

2019.08.23. 09:00
A Sporting Kansas 1-0-ra legyőzte a Minnesota Unitedet a mai nap egyetlen MLS-mérkőzésén. A kansasiak három magyar légiósa közül egy kapott szerepet.

Közvetítések: Magyarországra figyel a sportvilág

2019.08.23. 07:30
Kezdődik a budapesti röplabda-Eb, érmeket osztanak Szegeden a kajak-kenu-világbajnokságon és folytatódik a junior úszó-vb is a mai nap során.

Bajnokok Ligája-selejtező: kétgólos előnyre tett szert a Dinamo Zagreb

2019.08.21. 22:55
A Ferencvárost búcsúztató horvát csapat hazai környezetben 2-0-ra legyőzte a norvég Rosenborgot a Bajnokok Ligája-play off körében.

Serie A: kölcsönadta magyar játékosát a Genoa

2019.08.21. 20:40
A másodosztályban szereplő Chievo Veronában folytatja egy évig kölcsönben Schäfer András, a Genoa magyar légiósa.