Serie A: a Sassuolo sem tudta megállítani a Juventust (videó)

A listavezető Juventus 3-0-ra győzött a Sassuolo otthonában az olasz bajnokság 23. fordulójában így továbbra is veretlenül vezeti a tabellát.

Az idegenben játszó Juventus az első nagyobb lehetőségéből megszerezte a vezetést miután a 23. percben Sami Khedira volt eredményes. A listavezető torinóiak egyértelmű fölényben játszottak, de sokáig nem tudták növelni előnyüket. A második vendéggólra végül a 70. percig kellett várni mikor is Cristiano Ronaldo is betalált. A mérkőzés végeredményét Emre Can állította be.

Serie A, 23. forduló

Sassuolo–Juventus 0–3 (Khedira 23., C. Ronaldo 70., Can 86.)
Bologna–Genoa 1–1 (Destro 17., ill. Lerager 33.)
Sampdoria–Frosinone 0–1 (Ciofani 25.)
Atalanta–SPAL 2–1 (Ilicic 57., D. Zapata 79., ill. Petagna 8.)
Torino–Udinese 1–0 (Aina 31.)

később

20.30: Milan–Cagliari

szombaton játszották

Parma–Internazionale 0–1 (L. Martínez 79.)
Fiorentina–Napoli 0–0

pénteken játszották

Chievo–Roma 0–3 (El Shaarawy 9., Dzeko 18., Kolarov 54.)

csütörtökön játszották

Lazio–Empoli 1–0 (Caicedo 42. –büntetőből)

Külföldi labdarúgás,Serie A,Juventus,Sassuolo

Szalah hamarosan távozik Liverpoolból?

2019.02.18. 17:00
Torinóban nagyon szeretnék, hogy így legyen. A Juventus nem csak pénzzel fizetne az egyiptomi klasszisért.

Premier League: a Chelsea-vel is összeboronálták Zidane-t

2019.02.18. 16:15
A háromszoros BL-győztes francia tréner hajlik is a menedzseri munkára, de komoly feltételei vannak, amelyeket nem biztos, hogy képes teljesíteni a londoni klub.

Nagy meccsekkel kezdődik a hét

2019.02.18. 07:30
Láthatjuk a Bolognát, Nagy Ádám csapatát, a Roma ellen, de pályán lesz a Dortmund is. Emellett hoki és tenisz is szerepel a mai kínálatban.

Bundesliga: döntetlen a rangadón, negyedszer is nyert a Leverkusen

2019.02.17. 21:35
A Bayer Leverkusen sorozatban negyedik meccsét is megnyerte miután 2-0-ra verte a Düsseldorfot, míg a Frankfurt-Mönchengladbach rangadó döntetlenre végződött a német …

Serie A: kikapott a Lazio, nem mindennapi meccsen nyert a Fiorentina (videó)

2019.02.17. 17:40
A Lazio 2-1-re kikapott Genovában, míg a Fiorentina egy szinte példátlan bírói döntésnek is köszönhetően győzött a SPAL otthonában az olasz …

La Liga: a Girona legyőzte a Real Madridot (videó)

2019.02.17. 14:15
A Real Madrid hazai pályán 2-1-re kikapott a Gironától a spanyol bajnokság 24. fordulójában.

Bundesliga: nem súlyos a Bayern játékosának sérülése

2019.02.17. 08:45
A német bajnokság 22. fordulójának péntek esti mérkőzésén Kingsley Coman sérülést szenvedett, ami után le kellett cseréni, de a jelek szerint nem nagy a baj.

Közvetítések: folytathatja remek sorozatát a Real Madrid

2019.02.17. 07:30
A madridiak utolsó két mérkőzésüket megnyerték, ezt a sorozatot pedig a Girona ellen folytathatják.

La Liga: büntetőt hibázott Messi, de győzött a Barcelona (videó)

2019.02.16. 22:45
A La Liga 24. fordulójának szombat esti meccsén a Barcelona hazai pályán győzött a Real Valladolid ellen.

Bundesliga: a 96. percben buktak pontot Dárdaiék (videó)

2019.02.16. 22:15
A Hertha BSC hiába vezetett a 96. percig a Werder Bremen ellen, a brémaiak a veterán Claudio Pizarro góljával egyenlíteni tudtak Berlinben.