Tenisz: Fucsovics Márton elvesztette a döntőt Szófiában

Fucsovics Márton kétszettes vereséget szenvedett az orosz Danyiil Medvegyevtől a szófiai tenisztorna fináléjában. A magyar játékos így 125 pontot szerzett a világranglistán.

Az első szett elején Fucsovics kétszer is bréklabdát hárítva tudta hozni az adogatását, majd 3:3-at követően semmire elveszítette a szerváját. Ezt követően hiába brékelt vissza, Medvegyev ismét elvette az adogatását és így 6:4-el elbukta a játszmát.

A második szettben az orosz 1:1-nél brékelt, majd miután Fucsovics nem tudott visszajönni 5:3-nál egy újabb brékkel Medvegyev megnyerte a finálét. A döntő 81 perc alatt ért véget.

Azzal, hogy döntőbe jutott Fucsovics Márton 125 ponttal gazdagodott a világranglistán és így feltehetőleg előrelép a 47. helyről.

Végeredmény:

Fucsovics Márton-Danyiil Medvegyev 4:6, 3:6

Tenisz,Fucsovics Márton

Tenisz: Rafael Nadal magabiztos játékkal már elődöntős Monte-Carlóban

2019.04.19. 19:45
A címvédő Rafael Nadal két játszmában legyőzte az argentin Guido Pellát, a monte-carlói salakpályás mestertorna negyeddöntőjében.

Balázs Attila kiesett a tuniszi challenger-tenisztornán

2019.04.19. 18:45
Balázs Attila számára a negyeddöntő jelentette a végállomást az 54 ezer dollár (15,4 millió forint) összdíjazású tuniszi salakpályás férfi challenger-tenisztornán.

Tenisz: a negyeddöntőben búcsúzott Novak Djokovics Monte-Carlóban

2019.04.19. 17:00
A világelső Novak Djokovics számára a negyeddöntő jelentette a végállomást az 5.2 millió euró (1.6 milliárd forint) összdíjazású, monte-carlói salakpályás …

Közvetítések: negyeddöntőkkel folytatódik a kosárlabda Euroliga

2019.04.19. 07:30
Élőben a kosárlabda Euroliga negyeddöntői és a monte-carlói tenisztorna, emellett képrenyőn a francia, a spanyol és a portugál bajnokság meccsei.

Tenisz: Fucsovics párosban is kiesett Monacóban

2019.04.18. 18:40
Az egyes után párosban is kiesett Fucsovics Márton az 5,2 millió euró (1,6 milliárd forint) összdíjazású, monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: öt magyar teniszező indul Budapesten

2019.04.18. 17:50
Öt magyar teniszező vesz részt a Hungarian Open elnevezésű, 524 340 euró (165,2 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tornán, amelynek a budapesti Sport11 Sportcentrum ad otthont szombattól.

Közvetítések: kialakul az Európa-liga elődöntőinek párosítása

2019.04.18. 07:30
A mai nap során négy Európa-liga negyeddöntő mellett kosárlabdát dartsot és kerékpárt láthatunk.

Tenisz: Rafael Nadal nyolcaddöntős Monte-Carlóban

2019.04.17. 19:15
A címvédő Rafael Nadal nyolcaddöntőbe jutott az 5,2 millió euró összdíjazású, monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: a második forduló lett a végállomás Fucsovicsnak

2019.04.17. 15:10
Fucsovics Márton két szettben vereséget szenvedett a brit Cameron Norrie-tól a monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna második fordulójában.

Labdarúgó Bajnokok Ligája és Magyar Kupa mérkőzés is a programban

2019.04.17. 07:30
A labdarúgó Bajnokok Ligájában az utolsó két negyeddöntős párharcot nézhetjük ma, itthonról a Magyar Kupában már a döntőbe jutásért vívja első …