NHL: 55 védést mutatott be a parádézó kapus

A New York Rangers 4-1-re győzte le a vendég Toronto Maple Leafs csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

A hazaiak kapujában a bolgár-orosz származású Alexandar Georgiev 55 kapura tartó lövést hárított a 23. születésnapján tartott összecsapáson, ami a második legtöbb védést jelenti a New York Rangers alapszakaszban játszott mérkőzéseinek történetében. A rekord a Rangers legendás kapusának, Mike Richternek a nevéhez fűződik, aki 59 védést mutatott be 1991-ben.

New York Rangers-Toronto Maple Leafs 4-1

NHL: egy gól is elég volt a sikerhez Minnesotában (videó)

2016.11.18. 08:05
A St. Louis, az Anaheim, a Dallas és a Vancouver is 3-2-re nyert hazai pályán, vége a New Jersey győztes szériájának.

Tévében Gulácsiék rangadója, valamint kosárlabda, röplabda és jégkorong is

2016.11.18. 07:30
Az RB Leipzig, mindenbizonnyal Gulácsi Péterrel a kapuban, Leverkusenbe látogat, de lesz francia és belga bajnoki is.

NHL: a a Washington nagyon megverte a Penguinst (VIDEÓ)

2016.11.17. 07:35
Nicklas Backstrom öt pontot szerzett a Capitals színeiben, a Calgary hosszabbítás után verte az Arizónát Frolik góljával.

NHL: először kapott ki a szezonban hazai jégen a Montreal (VIDEÓ)

2016.11.16. 06:55
Véget ért a montreáli csoda, Patrik Laine már 12 gólnál jár, gólparádét rendezett a Toronto és a New York Rangers.

EBEL: kudarc a Ljubljana ellen

2016.11.16. 00:25
11 gólos mérkőzés, hosszabbítás, és vereség a ligautolsó ellen. A Ljubljana legutóbbi 8 meccsén 0 pontot szerzett, ezúttal 2-t.

NHL: Tampa Bay siker New Yorkban (VIDEÓ)

2016.11.15. 07:15
A nap egyetlen mérkőzésén simán nyert idegenben a Tampa Bay Lightning, Andrei Vasilevsky kapott gól nélkül zárta a mérkőzést.

Jégkorong MOL Liga: gond nélkül nyert Csíkszeredán a DVTK

2016.11.14. 21:00
A DVTK magabiztos, 6-1-es győzelmet aratott a Csíkszereda vendégeként a jégkorong MOL Liga hétfői játéknapján.

NHL: a Blackhawks nyerte a rangadót (VIDEÓ)

2016.11.14. 08:35
A Chicago Blackhawks megállította a Montreált, a Rangers viszont megint nyert, ezúttal az Edmonton ellen. Tuukka Rask újabb nagy napja a Bostonban.

Élő tévéközvetítések: hazai jégkorong és tenisz ATP világbajnokság

2016.11.14. 07:30
A jégkorong Mol Ligában a Fehérvári Titánok és a Ferencváros, kezdődik a férfi teniszezők ATP világbajnoksága.

EBEL: a listavezető otthonából két pontot hozott el a Volán

2016.11.13. 21:45
Pénteken a Dornbirn, vasárnap a Red Bull Salzburg ellen nyert büntetőkkel a Fehérvár AV19, ezzel olyat tett amit idén eddig csak egyszer, sorozatban kétszer nyert.