NHL: 55 védést mutatott be a parádézó kapus

A New York Rangers 4-1-re győzte le a vendég Toronto Maple Leafs csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

A hazaiak kapujában a bolgár-orosz származású Alexandar Georgiev 55 kapura tartó lövést hárított a 23. születésnapján tartott összecsapáson, ami a második legtöbb védést jelenti a New York Rangers alapszakaszban játszott mérkőzéseinek történetében. A rekord a Rangers legendás kapusának, Mike Richternek a nevéhez fűződik, aki 59 védést mutatott be 1991-ben.

2019.02.05. 21:10
Benk András szerint különösen a magyar jégkorong-válogatott fiatal játékosai számára lesz teszt a csütörtökön kezdődő szlovéniai felkészülési torna.

NHL: jelenleg nincs jobb formában lévő csapat a Flyersnél

2019.02.05. 15:45
A philadelphiai alakulat zsinórban nyolcadik mérkőzését nyerte meg az NHL alapszakaszában, ezúttal a Vancouver Canucks volt a szenvedő fél.

Pat Cortina visszatért a magyar jégkorongozókhoz!

2019.02.04. 15:55
A magyar női jégkorong-válogatott úgynevezett mentoredzője lesz Pat Cortina, akinek irányításával a férficsapat 2008-ban a szapporói világbajnokságon kiharcolta a feljutást a legjobbak közé.

NHL: Rask franchise-rekordot döntött

2019.02.04. 12:45
A Boston Bruins 1-0-ra legyőzte a Washington Capitalst az NHL mai játéknapján köszönhetően Tuukka Rask hibátlan kapusteljesítményének.

Jégkorong: hat változás a bledi tornára készülő válogatott keretében

2019.02.04. 11:40
Sérülések miatt hat új játékost kellett behívnia a szlovéniai négyes tornára készülő jégkorong-válogatott keretébe Jarmo Tolvanen szövetségi …

KHL: otthon kapott ki a Szocsi

2019.02.03. 23:40
A Lokomotiv Jaroszlavl idegenben verte a Szocsit a KHL mai játéknapján. A nap másik mérkőzését a Nyeftehimik Nyizsnyekamszk nyerte.

Erste Liga: nyert a Ferencváros és a DEAC

2019.02.03. 23:00
Könnyedén nyerte meg negyedik mérkőzését az Erste Liga rájátszáásban a Ferencváros a Csíkszereda ellen.

Tipsport Liga: otthon nyert a MAC, idegenben a DVTK

2019.02.03. 21:40
Könnyedén húzta be a Zsolna elleni mérkőzését a MAC Újbuda a szlovák jégkorongliga 40. fordulójában.

EBEL: Salzburg elleni győzelmével jutott a felsőházi rájátszásba a Fehérvár

2019.02.03. 20:45
Hiába vezetett a második harmad végén a Salzburg, a házigazda fehérváriak 6-3-ra behúzták az EBEL alapszakaszának utolsó mérkőzését.

NHL: kiütötte a Winnipeg az Anaheimet

2019.02.03. 13:20
A Winnipeg Jets 9-3-ra győzött az Anaheim Ducks ellen az NHL mai játéknapján.