NHL: 55 védést mutatott be a parádézó kapus

A New York Rangers 4-1-re győzte le a vendég Toronto Maple Leafs csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

A hazaiak kapujában a bolgár-orosz származású Alexandar Georgiev 55 kapura tartó lövést hárított a 23. születésnapján tartott összecsapáson, ami a második legtöbb védést jelenti a New York Rangers alapszakaszban játszott mérkőzéseinek történetében. A rekord a Rangers legendás kapusának, Mike Richternek a nevéhez fűződik, aki 59 védést mutatott be 1991-ben.

2019.03.26. 12:40
A magyar férfi jégkorong-válogatott négynapos minitáborban vesz részt, majd rövid pihenőt követően elkezdődik a felkészülési mérkőzések sora.

NHL: playoffban a Nashville, félelmetes a Tampa Bay - videó

2019.03.26. 08:50
A Predators gólt sem engedett a rájátszásért hajtó Minnesotának, a Lightning kétgólos hátrányból fordított legnagyobb riválisa ellen. Fontos meccset nyert meg a Dallas …

Jégkorong: Pat Cortina a női válogatottal is csodát tenne

2019.03.25. 18:05
A 2008-as szapporói csoda egyik sikerkovácsa most a női válogatott sikeréért dolgozik, a lányok hazai környezetben hajthatják végre ugyanazt a bravúrt, amit a fúik Japánban.

Jégkorong: 10 év Ocskay Gábor nélkül

2019.03.25. 16:40
Tíz éve ezen a napon pótolhatatlan veszteség érte a magyar sportot amikor elhunyt ifjabb Ocskay Gábor. Cikkünkben a Fehérvár és a magyar jégkorong-válogatott legendájára emlékezünk.

NHL: fontos lépést tett a rájátszás felé a Carolina

2019.03.25. 11:30
A Hurricanes a közvetlen riválisának számító Montreal Canadienst győzte le hosszabbításos meccsen, fájó vereséget szenvedett az Arizona és a Colorado.

EBEL: kikapott és kiesett a Fehérvár

2019.03.24. 22:40
A Fehérvár AV 19 6-1-re kikapott Salzburgban így 4-2-re elveszítve a negyeddöntős párharcot befejezte idei szezonját az osztrák bázisú jégkorongligában.

Jégkorong: osztrák bajnok a Fehérvár ificsapata!

2019.03.24. 18:55
A Fehérvár AV 19 utánpótláscsapata megnyerte az osztrák bázisú jégkorong ligát miután a döntő negyedik mérkőzésén legyőzte a Klagenfurtot.

NHL: hét mérkőzés után kapott ki ismét a Tampa Bay

2019.03.24. 13:30
A keleti konferencia győzelmet már bebiztosító Tampa Bay a St. Louis Blues vendégeként szenvedett 4-3-as vereséget az észak-amerikai profi jégkorongliga mai játéknapján.

NHL: kikapott a Washington és a San José Sharks

2019.03.23. 09:30
A nyugati konferencia második helyén álló Sharks az Anaheim Ducks vendégeként szenvedett 4-3-as vereséget az észak-amerikai profi jégkorongliga mai játéknapján.

EBEL: életben maradt a Fehérvár

2019.03.22. 22:00
A Fehérvár AV19 Jonathan Harty hosszabbításban szerzett góljával 2-1-re legyőzte az EC Red Bull Salzburgot az EBEL negyeddöntőjének ötödik mérkőzésén, így megőrizte esélyét a továbbjutásra.