NHL: 55 védést mutatott be a parádézó kapus

A New York Rangers 4-1-re győzte le a vendég Toronto Maple Leafs csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

A hazaiak kapujában a bolgár-orosz származású Alexandar Georgiev 55 kapura tartó lövést hárított a 23. születésnapján tartott összecsapáson, ami a második legtöbb védést jelenti a New York Rangers alapszakaszban játszott mérkőzéseinek történetében. A rekord a Rangers legendás kapusának, Mike Richternek a nevéhez fűződik, aki 59 védést mutatott be 1991-ben.

New York Rangers-Toronto Maple Leafs 4-1

NHL: Ovecskin mesterhármasa kevés volt a sikerhez (videó)

2019.01.23. 09:25
Hiába jutott három gólig a Washington zsenije, a San Jose gólvágói is remek napot fogtak ki, a Calgary pedig folytatta diadalmenetét az NHL keddi játéknapján.

Képernyőn férfi kéziseink Norvégia ellen

2019.01.23. 07:30
Ma a norvégok ellen zárjuk a középdöntőt, a vízilabda BL-ben szerdán a szolnokiaknak szurkolhatunk, indul a műkorcsolya Eb, női röplabdában pedig sorsolnak az Eb-ra.

Jégkorong Magyar Kupa: fehérvári győzelem a döntőben

2019.01.22. 22:35
A Fehérvár AV 19 nyerte a Magyar Kupa döntőjét miután a fináléban 6-3-ra győzött a MAC Újbuda ellen.

NHL: A hajrában kapott ki a Golden Knights (videó)

2019.01.22. 09:10
Meglepetésre hazai jégen kapott ki a Vegas Golden Knights. A Minnesota Wild a végjátékban jobban koncentrált és 4-2-re hozta a meccset, az NHL az észak-amerikai profi jégkorongliga legutóbbi …

Keddi közvetítések: ismét a BL-ben csatáznak a fradi pólósai

2019.01.22. 07:35
Az Australian Open küzdelmei mellett, épernyőre kerül még a jégkorong Magyar Kupa döntője és Fradi vízilabda BL meccse is.

KHL: élnek a nyizsnyekamszki remények

2019.01.21. 23:20
A Nyeftehimik Nyizsnyekamszk hosszabbítás után 2-1-re győzött a Jokerit otthonában és így életben tartotta esélyét arra, hogy bejusson a rájátszásba.

Erste Liga: ötöt lőtt a DEAC a Gyergyónak

2019.01.21. 22:25
A DEAC 5-0-ra legyőzte a Gyergyói Hokiklubot a magyar bajnokság alapszakaszának utolsó mérkőzésén.

NHL: fantasztikus meccsen verte a Chicago a bajnokot

2019.01.21. 12:00
A Chicago Blackhawks 8-5-re győzött a Washington Capitals ellen az NHL mai játéknapjának rangadóján.

Erste Liga: idegenben győzött a sereghajtó

2019.01.20. 21:50
A sereghajtó Hokiklub Budapest meglepetésre 3-1-re nyert a Corona Brasov vendégeként jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján.

EBEL: hosszabbításban győzött a Fehérvár

2019.01.20. 21:25
A Fehérvár AV19 hosszabbítás után 5-4-re győzött a Dornbirn Bulldogs vendégeként az osztrák jégkorongliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.