11.00: alpesi sí, világbajnokság, Are, férfi kombináció, lesiklás
14.30: alpesi sí, világbajnokság, Are, férfi kombináció, műlesiklás
20.00: sznúker, Home Nations Series, Walesi Open, 1. nap

11.00 és 14.00: sznúker, Home Nations Series, Walesi Open, 1. nap

21.00: labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers–Newcastle United

21.00: labdarúgás, La Liga, Deportivo Alavés–Levante

Külföldi labdarúgás,Premier League,La Liga,Jégkorong,Tenisz,Alpesi sí,Sznúker,Hamburger SV,ATP,Bundesliga 2,Erste Liga

Serie A: kikapott a Lazio, nem mindennapi meccsen nyert a Fiorentina (videó)

2019.02.17. 17:40
A Lazio 2-1-re kikapott Genovában, míg a Fiorentina egy szinte példátlan bírói döntésnek is köszönhetően győzött a SPAL otthonában az olasz …

Alpesi sí-vb: Hirscher nyerte a szlalomot, hármas osztrák siker

2019.02.17. 16:20
Marcel Hirscher győzelmével zárult a műlesiklás az Aréban rendezett világbajnokságon. Az osztrák klasszis mögött két honfitársa végzett.

La Liga: a Girona legyőzte a Real Madridot (videó)

2019.02.17. 14:15
A Real Madrid hazai pályán 2-1-re kikapott a Gironától a spanyol bajnokság 24. fordulójában.

Dubaji tenisztorna: Babos az első fordulóban búcsúzott

2019.02.17. 13:00
Babos Tímea számára az első forduló jelentette a végállomást Dubajban a 2,8 millió dollár (797 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztornán.

Bundesliga: nem súlyos a Bayern játékosának sérülése

2019.02.17. 08:45
A német bajnokság 22. fordulójának péntek esti mérkőzésén Kingsley Coman sérülést szenvedett, ami után le kellett cseréni, de a jelek szerint nem nagy a baj.

Közvetítések: folytathatja remek sorozatát a Real Madrid

2019.02.17. 07:30
A madridiak utolsó két mérkőzésüket megnyerték, ezt a sorozatot pedig a Girona ellen folytathatják.

La Liga: büntetőt hibázott Messi, de győzött a Barcelona (videó)

2019.02.16. 22:45
A La Liga 24. fordulójának szombat esti meccsén a Barcelona hazai pályán győzött a Real Valladolid ellen.

Bundesliga: a 96. percben buktak pontot Dárdaiék (videó)

2019.02.16. 22:15
A Hertha BSC hiába vezetett a 96. percig a Werder Bremen ellen, a brémaiak a veterán Claudio Pizarro góljával egyenlíteni tudtak Berlinben.

FA-kupa: könnyedén lépett tovább a Manchester City (videó)

2019.02.16. 21:15
A Manchester City a második félidőben szerzett gólokkal 4-1-re győzött a negyedik ligás Newport United otthonában az FA-kupa mai játéknapján.

La Liga: két vereség után nyert újra az Atlético (videó)

2019.02.16. 18:40
Az Atlético Madrid két vesztes mérkőzés után nyert ismét a spanyol bajnokságban miután a 24. fordulóban 1-0-ra legyőzte a Rayo Vallecanot.