La Liga: megvan a Real Madrid első nyári igazolása

Az ígéreteknek megfelelően már márciusban bejelentette első igazolását a Real Madrid. A Bajnokok Ligájából meglehetősen hamar kieső madridiak a Porto védőjét Éder Militaót szerződtették.

Fotó: marca.com

Zinedine Zidane visszatérésének bejelentésének napján azt is közzétette a Real Madrid vezetősége, hogy még a hónap során bejelentik a csapat első nyári igazolását. A madridiaknál most lehullt a lepel az új játékosról.

Éder Militao a Porto 21 éves hátvédje az idei szezonban alapembernek számít a BL-negyeddöntős csapatában amelyben eddig 34 mérkőzésen lépett pályára. A brazil védő nyáron csatlakozik a Realhoz, a madridiak sajtóinformációk szerint 50 millió eurót fizettek a játékjogáért.

Külföldi labdarúgás,Real Madrid

Serie A: az AC Milan nyerte a forduló rangadóját – videó

2020.06.28. 19:15
Szoros mérkőzésen aratott kétgólos győzelmet az AC Milan az AS Roma ellen az olasz élvonal 28. fordulójában.

FA kupa: a Chelsea is a négy között (videó)

2020.06.28. 19:05
Az angol FA kupa negyeddöntőjében a Chelsea Ross Barkley góljával 1–0-ra győzni tudott a Leicester City otthonában, ezzel ott lesz az elődöntőben.

La Liga: már az első félidőben eldöntötte a rangadó sorsát a Villarreal – videó

Fontos mérkőzést nyert meg, és így felzárkózott a Sevilla mögé a Villarreal a spanyol élvonal 32. fordulójában.

Labdarúgás: Szoboszlai gólpasszt adott, bajnok a Salzburg!

2020.06.28. 18:55
A Red Bull Salzburg 3-0-ra győzött a Hartberg ellen és miután a LASK Linz kikapott így Szoboszlai Dominik csapata megnyerte az osztrák Bundesligát.

Bundesliga 2: nem tudta kiharcolni az osztályozót a Hamburg

2020.06.28. 17:30
A Heidenheim igaz kikapott, de így is maradt a harmadik, osztályozót érő helyen, hiszen a Hamburg 5-1-re kikapott a Sandhausen ellen a német másodosztály utolsó fordulójában.

FA Kupa: elődöntőben az Arsenal (videó)

2020.06.28. 16:15
Az angol FA-kupa negyeddöntőjében az Arsenal 2–1-re legyőzte a Sheffield Unitedet Nicolas Pépé és Dani Ceballos góljaival.

La Liga: kiütötte a Levante a Real Betist – videó

2020.06.28. 16:10
A Betis igaz négygólos hátrányból két találatra zárkózott, viszont ez sem volt elég a Levante otthonában a spanyol élvonal 32. fordulójában.

Premier League: sorfalat áll a bajnoknak a Manchester City

2020.06.28. 13:40
A címvédő együttes vezetőedzője nyilatkozott arról, hogy fognak-e sorfalat állni a már biztosan bajnok Liverpoolnak a két csapat egymás elleni mérkőzésén.

Közvetítések: rangadó Olaszországban, előnyre tehet szert a Real Madrid

2020.06.28. 07:30
Az AC Milan otthonában vendégeskedik a Bajnokok Ligája-indulásért harcoló AS Roma, míg a Real Madrid az Espanyol otthonában tehet szert kisebb előnyre.

La Liga: zsinórban negyedszer nyert az Atletico (videó)

2020.06.28. 00:05
Az Atletico Madrid 2-1-re győzött a Deportivo Alaves ellen a spanyol bajnokság 32. fordulójában és így továbbra is a harmadik helyen áll a tabellán.