Tenisz: Stollár Fanny döntős Guadalajarában

Stollár Fanny bejutott a döntőbe párosban a guadalajarai WTA-tornán az amerikai Maria Sanchez oldalán.

Fotó: m4sport.hu

Stollár és Sanchez az első helyen kiemelt japán Kato Miju, Ninomija Makoto duóval mérkőzött a legjobb négy között. Az első szettben 3:3-ig kiegyenlített volt a mérkőzés. Ezután viszont a magyar-amerikai kettős három játékot nyert zsinórban és így megnyerte az első szettet 6:3-ra.

Stollárék brékkel indították a második játszmát is ám a japánok hamar visszavették az adogatásukat. A következő alkalommal viszont ismét ők nyerték el az ellenfél szerváját 5:5-nél és miután hozták az adogatásukat végül bejutottak a döntőbe.

Végeredmény:

Stollár Fanny, Maria Sánchez–Kato Miju,Makoto Ninomija 6:3, 7:5

Tenisz,Stollár Fanny

Közvetítések: befejeződik a francia bajnokság

2019.05.24. 07:30
A Ligue 1 zárófordulója mellett Forma-2, U20-as vb és kosárlabdamérkőzés színesíti a pénteki programot.

Roland Garros: Babos Tímea közel a főtáblához

2019.05.23. 16:30
Babos Tímea három szettben győzte le az olasz Martina Trevisant a Roland Garros női egyes selejtezőjének második fordulójában, így már csak egy mérkőzést kell megnyernie a főtáblára jutáshoz.

Közvetítések: jön a Veszprém-Szeged bajnoki finálé első felvonása

2019.05.23. 07:30
De rendeznek még csütörtökön egy Darts Premier League döntőt is Londonban, a jégkorong-világbajnokságon pedig már a legjobb négy közé jutás a tét.

Ma bajnok lehet a Ferencváros – mi pedig láthatjuk

2019.05.22. 07:30
A vízilabda-bajnokság döntőjének harmadik meccsén bajnok lehet a Ferencváros, ha legyőzi az OSC-t.

Roland Garros: Babos továbbjutott a selejtezőben, Stollár kiesett

2019.05.21. 15:40
Babos Tímea bejutott a selejtező második fordulójába kedden a francia nyílt teniszbajnokságon, ez Stollár Fannynak sajnos nem sikerült.

Roland Garros: Balázs Attila győzelemmel kezdte a selejtezőt

2019.05.21. 11:25
Balázs Attila kétjátszmás győzelemmel kezdte a francia nyílt teniszbajnokság selejtezőjét.

Zárul a csoportkör a jégkorong vb-n, negyeddöntő a férfi kosárlabda NB I-ből

2019.05.21. 07:30
Három mérkőzés és képernyőre kerül a szlovákiai jégkorong világbajnokságról, a férfi kosárlabda első osztályból …

Tenisz: Gálfi Dalma kikapott a döntőben

2019.05.20. 16:00
Gálfi Dalma kikapott a spanyolországi La Bisbal D'Empordában rendezett, 60 ezer dollár (17 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna döntőjében.

Közvetítések: tenisz és jégkorong a mai kínálatban

2019.05.20. 07:30
A kanadai-dán jégkorongmeccs mellett némi labdarúgást és számtalan mennyiségű teniszt láthatunk a mai napon.

Tenisz: Nadal fölényesen verte riválisát a római döntőben

2019.05.19. 21:55
A címvédő Rafael Nadal legyőzte a világelső Novak Djokovicot a római salakpályás tenisztorna férfiversenyének vasárnapi döntőjében, ezzel kilencedik bajnoki címét …