Tenisz: Stollár Fanny döntős Guadalajarában

Stollár Fanny bejutott a döntőbe párosban a guadalajarai WTA-tornán az amerikai Maria Sanchez oldalán.

Fotó: m4sport.hu

Stollár és Sanchez az első helyen kiemelt japán Kato Miju, Ninomija Makoto duóval mérkőzött a legjobb négy között. Az első szettben 3:3-ig kiegyenlített volt a mérkőzés. Ezután viszont a magyar-amerikai kettős három játékot nyert zsinórban és így megnyerte az első szettet 6:3-ra.

Stollárék brékkel indították a második játszmát is ám a japánok hamar visszavették az adogatásukat. A következő alkalommal viszont ismét ők nyerték el az ellenfél szerváját 5:5-nél és miután hozták az adogatásukat végül bejutottak a döntőbe.