Szerdai közvetítések: folytatódnak a Bajnokok Ligája negyeddöntők

M4 Sport

16.45: Jégkorong, női divízió 1/A világbajnokság, Budapest, Magyarország-Dánia
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Manchester United-FC Barcelona

Spíler1 TV

csütörtök, 2.00: Jégkorong, NHL rájátszás, 1. mérkőzés, Winnipeg Jets–St. Louis Blues

Spíler2 TV

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ajax Amsterdam-Juventus

borítókép: ingyentippek.com

Manchester United,Bajnokok Ligája,Juventus,Barcelona,Jégkorong,Tenisz,kerékpár,súlyemelés,WTA,Ajax Amszterdam

Premier League: a United lett Manchester királya (videó)

2019.12.07. 20:30
A címvédő Manchester City otthon 2-1-re kikapott a városi rivális Manchester Unitedtől az angol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szombat esti rangadóján.

NHL: sorozatban másodszor kapott gól nélkül a Pittsburgh (videó)

2019.12.07. 08:20
Ezúttal az Arizona maradt gólképtelen a Penguins ellen, a Capitals sorozatban hatodik meccsét húzta be, újra az Edmonton az élen a Pacific divízióban az NHL pénteki …

Erste Liga: ferencvárosi győzelem a játéknap rangadóján

2019.12.06. 20:45
A címvédő FTC házigazdaként 4-1-re győzte le az éllovas Csíkszeredát a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapjának rangadóján.

Szlovák jégkorongliga: bravúros DVTK siker, súlyos MAC zakó

2019.12.06. 20:40
A DVTK Jegesmedvék a Dukla Mihalovec otthonában tudtak nyerni a szlovák jégkorongliga pénteki játéknapján, a MAC Újbuda viszont súlyos vereséget szenvedett a Dukla Trencín …

Tenisz: Caroline Wozniacki hamarosan visszavonul

2019.12.06. 16:00
Caroline Wozniacki hivatalos közleményben jelentette be, hogy januárban befejezi pályafutását. Az egykori világelső teniszezőnőt az Ausztrál Openen láthatjuk utoljára.

NHL: bombaformában a Colorado

2019.12.06. 10:40
A Colorado Avalanche 3-2-re győzött Montrealban az NHL mai játéknapján és így már sorozatban öt sikernél jár.

Jégkorong Erste Liga: Debrecenben győzött a Csíkszereda

2019.12.05. 21:40
A listavezető Csíkszereda 3-1-re nyert Debrecenben a jégkorong Erste Liga csütörtöki mérkőzésén.

Bundesliga: fillérekért kerülhet a csodagyerek Dortmundba

2019.12.05. 16:40
A német Sport Bild szerint a Borussia Dortmund áll a legközelebb ahhoz, hogy a Salzburg 19 éves szupertehetségét, Erling Haalandot leigazolja.

Premier League: Solskjaert lenyűgözték a látottak

2019.12.05. 12:45
Szerda este a Manchester United 2-1-re legyőzte a Tottenhamet a szezon eddigi legjobb produkciójával. Solskjaer a játékosait méltatta a mérkőzés után.

NHL: hozta a kötelezőt a Capitals, kikapott az Oilers

2019.12.05. 08:30
Tovább tart a Washington jó szériája, otthon kapott ki az Edmonton.