Közvetítések: négy El-meccs közül választhatunk

Valamennyi Európa-liga negyeddöntő képernyőre kerül a mai napon, de láthatjuk a kézilabda-válogatott mérkőzését és súlyemelő Európa-bajnokságot is.

M4 Sport

19.45: Röplabda, férfi Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés, Kazincbarcika-Kaposvár

Sport 1

17.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnoki selejtező mérkőzés, Oroszország-Magyarország, Asztrahán

18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Benfica-Eintracht Frankfurt

Digisport 3

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Villarreal-Valencia

Külföldi labdarúgás,Európa-liga,Kézilabda,röplabda,kerékpár,súlyemelés

Bundesliga: Stephan Lichtsteiner Augsburgburgba szerződött

2019.08.20. 08:50
Stephan Lichtsteiner az Arsenal és a Juventus egykori középpályása a német élvonalban szereplő Augsburgban folytatja pályafutását.

Közvetítések: kezdődik a junior úszó-vb

2019.08.20. 07:30
Nemzeti ünnepünkön kevés közvetítést láthatunk a televízióban, ám több is nagyon érdekesnek ígérkezik.

Premier League: a Wolves nem a Chelsea, botlott az MU - videó

2019.08.19. 23:00
Hiába szerzett vezetést, kihagyott egy tizenegyest és csak egy ponttal távozott a Wolverhampton otthonából a Manchester United.

Női röplabda Eb: döntetlennel zárta a felkészülést a magyar válogatott

2019.08.19. 21:25
A magyar női röplabda-válogatott döntetlennel zárta utolsó hivatalos felkészülési mérkőzését a pénteken rajtoló budapesti társrendezésű …

Hétfőre is maradt egy kis foci

2019.08.19. 07:30
Három bajnokságból is nézhetünk meccseket, emellett tenisz és lóverseny vár minket a képernyő előtt.

La Liga: Morata góljával nyert az Atlético (videó)

2019.08.18. 23:55
Győzelemmel kezdte a szezont az Atlético Madrid, miután 1-0-ra legyőzte a Getafét a spanyol bajnokság 1. fordulójában.

Ligue 1: máris kikapott a PSG (videó)

2019.08.18. 23:10
Alig két forduló alatt szertefoszlottak a PSG veretlen bajnoki címről szőtt álmai miután a címvédő párizsiak 2-1-re kikaptak a Rennes otthonában.

Kerékpár: Dina Marton a legjobb 20-ban a burgosi körversenyen

2019.08.18. 22:20
Dina Márton csapata, a Kometa Cycling Team legjobbjaként az összetett 19. helyén végzett a burgosi országúti kerékpáros körversenyen.

Serie A: Mario Balotelli visszatért Olaszországba

2019.08.18. 20:55
Mario Balotelli visszatért Olaszországba és az élvonalba visszajutó Brescia játékosa lesz.

Bundesliga: kiütéses győzelemmel rajtolt a Lipcse - videó

2019.08.18. 20:20
Nem ilyen Bundesliga bemutatkozásról álmodtak az Union szurkolói, a berlini alakulat nagy pofonba szaladt bele hazai pályán az RB Leipzig ellen.