„Ó, jaj!” Kassainak nem segített az asszisztens… – videó

A 92. percben győztes gólt szerezhetett volna a Paks, ha Kassai Viktor asszisztense nem nézi el a lest.

Csak azt mondhatjuk, mint a riporter: „Ó, jaj!”

Magyar labdarúgás,NB I,Kassai Viktor,Paksi FC,Puskás Akadémia FC

MLSZ: három NB I-es klub nem kapott licencet!

2019.04.25. 16:50
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elsőfokú licencadó bizottsága nyolc csapatnak adott nemzetközi licencet.

Megyei: nem értettek egyet a tiznegyessel, kihagyták

2019.04.25. 08:10
Ilyen sem nagyon volt még. A Csongrád megyei II. ligában szereplő Móravárosi Kinizsi játékosai nem értettek egyet a csapat számára megítélt 11-essel és kihagyták.

Asztalitenisz vb és Bajnokok Ligája negyeddöntő a Pick Szegeddel

2019.04.25. 07:30
Folytatódik a budapesti asztalitenisz vb, itthonról nézhetünk női focit is, vagy a férfiakat a spanyol bajnokságból, de a mai napon talán a Pick Szeged …

Magyar Kupa: Honvéd–Vidi lesz a döntőben

2019.04.24. 17:05
A Budapest Honvéd kettős győzelemmel jutott a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába, ugyanis 2-1-es hazai sikerét követően idegenben 3-0-ra múlta felül a másodosztályú Soroksárt az elődöntő szerdai …

Tévéműsor: a szemünk előtt dőlhet el a Premier League

2019.04.24. 07:30
Ma van az a nap, amikor Liverpool vörös fele az amúgy gyűlölt Manchester Unitednek szurkol, amely győzelmével nagyon jó helyzetbe hozhatja a 'Poolt.

Magyar Kupa: hat perc alatt elintézte a Debrecent, döntős a Vidi

2019.04.23. 21:50
A MOL Vidi FC Debrecenben is nyerni tudott a Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján, így kettős győzelemmel, magabiztosan jutott a fináléba.

Szoboszlai Dominik legyűrte Dzsudzsák Balázst

2019.04.23. 10:05
A Red Bull Salzburgban szereplő fiatal középpályás piaci értéke megduplázódott az elmúlt időszakban, most már ő a harmadik legértékesebb magyar futballista

Közvetítések: a Vidi vagy a Debrecen ma kupadöntőbe jut

2019.04.23. 07:30
Nemcsak itthon, külföldön is kupáznak a labdarúgók, de lesz néhány hétközi bajnoki meccs is. Tenisz is lesz, minden mennyiségben.

Labdarúgás: tizenegyesekkel a Sampdoria nyerte a Honvéd-kupát

2019.04.22. 21:15
Az olasz együttes a Crvena Zvezdát győzte le a döntőben, a házigazda Budapest Honvéd a harmadik helyen végzett az U16-os tornán.

NB I: Marko Nikolics máris gratulált a Ferencváros bajnoki címéhez

2019.04.21. 13:20
Az NB I 29. fordulóját értékelték a vezetőedzők.