Birkozó EB: magyar bronz Bukarestben

A kötöttfogásúak 87 kilogrammos kategóriájában Szilvássy Erik bronzéremmel debütált a felnőttek között a bukaresti birkózó Európa-bajnokságon.

Az U23-as világ- és Európa-bajnok a helyosztón 2-1-re múlta felül a litván Eividas Stankeviciust, ezzel megszerezte a magyar csapat ötödik dobogós helyezését a román fővárosban. Korábban az 57 kilós Barka Emese győzött, emellett a 62 kilós Sastin Marianna, a nehézsúlyú Németh Zsanett és a szabadfogásúak 92 kilogrammos kategóriájában Veréb István harmadik lett.

Vasárnap még két magyar lép szőnyegre, a 72 kilós Fritsch Róbert és a 97 kilogrammos Varga Ádám a vigaszágon harcolhat tovább a bronzéremért.

Címkék: birkózás, MOB
birkózás,MOB

Sportlövő vk: Péni István a világ élvonalában

2019.04.24. 13:25
Péni István az alapversenyből első helyen jutott a férfi kisöbű szabadpuska szám döntőjébe, melyben a negyedik helyen zárt az olimpiai kvalifikációs pekingi sportlövő világkupa-verseny …

Ökölvívás: hetven éves a müncheni olimpia bajnoka

2019.04.23. 10:55
Hetvenéves Gedó György olimpiai és Európa-bajnok ökölvívó, az egyetlen magyar bokszoló, aki négy olimpián vett részt.

Hivatalos: Budapestről rajtol a Giro d`Italia 2020-ban!

2019.04.15. 15:35
Hivatalosan is bejelentették azt, amit már lehetett sejteni: jövőre Magyarországról indul a legendás kerékpáros körverseny, a Giro d'Italia.

Birkózó Eb: a fiatalok jó birkózók, de még nem klasszisok

2019.04.15. 11:40
Sike András, a birkózó válogatott szövetségi kapitánya szerint a magyar csapat teljesítette az alapcélkitűzést a bukaersti Európa-bajnokságon, de sok bosszantó vereség …

Vívás: megvédte világbajnoki címét a párbajtőr-válogatott!

2019.04.14. 22:00
Magabiztos vívással megvédte címét a magyar junior férfi párbajtőr-válogatott vasárnap, a Torunban rendezett korosztályos vívó-világbajnokságon.

Birkózó Eb: Sastin Marianna bronzérmes

2019.04.12. 19:00
A 62 kilogrammosok súlycsoportjában induló Sastin Marianna bronzérmet szerzett a Bukarestben rendezett birkózó Európa-bajnokságon.

Birkózó Eb: Barka Emese aranyérmes!

2019.04.12. 18:10
Barka Emese lett a magyar birkózósport történetének első női Európa-bajnoka miután aranyérmet szerzett az 57 kilogrammos súlycsoportban a bukaresti kontinensviadalon.

Birkózó Eb: Sastin Marianna a bronzért küzdhet

2019.04.12. 13:55
A 62 kilós Sastin Marianna megnyerte vigaszágas mérkőzését a bukaresti birkózó Európa-bajnokság pénteki napján, így az esti programban a bronzéremért küzdhet.

Birkózó Eb: Németh Zsanett bronzérmes

2019.04.11. 20:00
A nehézsúlyban induló Németh Zsanett bronzérmet szerzett a Bukarestben rendezett birkózó Európa-bajnokságon miután a bronzmeccsen fölényesen legyőzte norvég ellenfelét.

Birkózó Eb: Barka Emese döntőbe jutott!

2019.04.11. 17:35
Barka Emese az 57 kilogrammos súlycsoport elődöntőjében nagyon simán, 11-3-ra győzött a bukaresti birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján, így pénteken már biztosan dobogóra állhat.