Kézilabda: a Szeged vezetőedzője a legjobbak között

Juan Carlos Pastort, a MOL-Pick Szeged vezetőedzőjét kollégái megválasztották a Bajnokok Ligája legjobb szakvezetőjének.

Fotó: pickhandball.hu

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában immáron hagyománynak számít, hogy a csoportkör után a résztvevő csapatok vezetőedzői posztonként megválasztják a sorozat legjobb játékosait és természetesen egymás munkáját is értékelik, majd később a közönség szavazatai alapján alakul ki a BL álomcsapata.

A magyar bajnoki címvédő MOL-Pick Szeged vezetőedzőjét, Juan Carlos Pastort az a megtiszteltetés érte, hogy kollégái voksai alapján ott lehet a legjobbak között, a 28 tréner szavazásán ugyanis a spanyol szakvezető végzett az első helyen.

A szegedi klub honlapja felhívja a figyelmet, hogy ugyan az edzői szavazatok alapján nem került be szegedi játékos az álomcsapat szavazásba, de később minden poszton öt játékosra adhatják meg a szurkolók szavazataikat.

Az All-star csapat első jelöltjei:

Kapus: Dejan Milosavljev (HC Vardar)
Balszélső: Uwe Gensheimer (Paris Saint-Germain Handball)
Balátlövő: Mikkel Hansen (Paris Saint-Germain Handball)
Irányító: Andy Schmid (Rhein-Neckar Löwen)
Beálló: Jannik Kohlbacher (Rhein-Neckar Löwen)
Jobbátlövő: Dainis Kristopans (HC Vardar)
Jobbszélső: Blaz Janc (PGE Vive Kielce)
Legjobb védő: Tobias Karlsson (SG Flensburg-Handewitt)
Fiatal játékos: Melvyn Richardson (Montpellier HB)
Edző: Juan Carlos Pastor (MOL-Pick Szeged)

Kézilabda,MOL-Pick Szeged

Kézilabda BL: legyőzte a Celjét a Szeged

2019.11.03. 18:45
A MOL-Picks Szeged 31-24-re legyőzte a Celját a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában.

Női kézilabda BL: idegenben is legyőzte horvát ellenfelét az FTC

2019.11.02. 20:50
A Ferencváros egy góllal nyert a horvát Podravka Koprivnica otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, szombaton.

Férfi kézilabda Bajnokok Ligája: elvesztette második helyét a Telekom Veszprém

2019.11.02. 17:35
Egygólos vereséget szenvedett a Vive Kielce otthonában a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligájának a hatodik fordulójában.

Közvetítések: pályán a Telekom Veszprém, az FTC és a Győri ETO

2019.11.02. 07:30
Igazi rangadót játszik a Veszprém Lengyelországban, míg a Győri ETO itthon fogadja a Ljubljanát.

Kézilabda: a szezon végén visszavonul a Veszprém kapusa

2019.10.30. 12:30
Sajtóértesülések szerint a veszprémiek kapusa, Sterbik Árpád a szezon végén abbahagyja profi pályafutását.

Közvetítések: rangadó Angliában és Németországban

2019.10.30. 07:30
Izgalmas mérkőzésekkel folytatódik az angol ligakupa és a Német Kupa: a Chelsea a Manchester Unitedet fogadja, míg a németeknél összecsap a Borussia Dortmund és a Borussia …

Kézilabda BL: Mikler Roland a hét kapusa

2019.10.21. 13:10
A Szeged Zágrábban parádézó magyar válogatott hálóőrét választotta meg az EHF a hét legjobb kapusának a Bajnokok Ligájában.

Kézilabda BL: Zágrábban nyert a Szeged

2019.10.20. 18:55
A MOL-Pick Szeged öt góllal nyert a PPD Zagreb otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, vasárnap.

Női kézilabda EHF Kupa: kettős győzelemmel jutott tovább a Debrecen

2019.10.20. 17:55
A Debrecen 34-31-re nyert a TSV Bayer 04-Werkselfen otthonában a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjében, így kettős győzelemmel jutott tovább a második …

Közvetítések: remek vasárnapnak nézünk elébe

2019.10.20. 07:30
A mai napon láthatjuk a MotoGP aktuális versenyét, az Internazionalét, a MU-Liverpool rangadót, valamint a kézilabda-BL-ben szereplő Szegedet.