Serie A: folytatta veretlenségi sorozatát a Torino (videó)

A Genoa elleni győzelem után az AC Milant is legyőzte a Torino az olasz élvonal 34. fordulójában.

Kép forrása: FOX Sports Asia

A nemzetközi indulásért folytatott harc két résztvevője közti párharc zárta a 34. forduló vasárnapi játéknapját, amelynek első félideje nem hozott gólt. A fordulás után aztán az 56. percben tizenegyest ítélt a hazaiaknak a játékvezető, amit Andrea Belotti lőtt a hálóba, majd a 69. percben Alejandro Berenguer találatával már 2-0-ra vezettek a házigazdák.

Végül reklamálásért még Alessio Romagnoli kapott piros lapot a vendégeknél, viszont ez már nem változtatott semmin, így végül 2-0-ra diadalmaskodott a Torino az AC Milan ellen.