Cselgáncs vk: Tóth Krisztián bronzérmes Bakuban

A 90 kilogrammos Tóth Krisztián bronzérmet nyert vasárnap a cselgáncsozók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának bakui Grand Slam-viadalán.

A Pénzügyőr SE világbajnoki másodikja a nemzetközi szövetség honlapja szerint üzbég, svéd és német ellenfelet győzött le az előcsatározások során, majd az elődöntőben vazaarival kikapott a hazai közönség előtt szereplő Mammadeli Mehdijevtől. A bronzmeccsen aztán a 25 éves Tóth ugyancsak vazaarival verte az izraeli Li Kochmant.

Pénteken az 57 kilós Karakas Hedvig bronzérmet nyert az azeri fővárosban, ahol Szabó Csaba (60 kg), Pupp Réka (52), Ungvári Miklós (73), Szabó Frigyes (73), Ohát Zalán (100) és Salánki Evelin (78) egyaránt helyezetlenül zárt.

Címkék: cselgáncs
cselgáncs

Cselgáncs-vb: az éremszerzés a cél

2019.08.23. 10:45
Vasárnaptól nyolc napon át 12 magyar cselgáncsozó részvételével rendezik meg a 33. világbajnokságot Tokióban, a szakvezetés egy érmet vár a küldöttségtől. A vb a kétéves olimpiai kvalifikációs sorozat idei …

Cselgáncs vb: ez bizony csúcs lesz

2019.08.11. 15:10
Rekordlétszámú versenyző léphet tatamira az augusztus 25-én kezdődő olimpiai kvalifikációs tokiói cselgáncs-világbajnokságon.

Forma-1, úszás, kézilabda és még Tour is lesz a tévében

2019.07.28. 07:30
Zár a vizes világbajnokság, Németországban versenyeznek az F1-esek és zajlik a Tour is.

EYOF: négy érem a zárónapon

2019.07.27. 19:25
A magyar sportolók négy érmet szereztek a bakui 15. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) szombati zárónapján.

EYOF: négy magyar érem csütörtökön

2019.07.25. 22:25
Négy érmet nyertek a magyar sportolók a Bakuban zajló 15. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) csütörtöki versenynapján.

EYOF: magyar érmek cselgáncsban és úszásban

2019.07.24. 20:30
Három érmet nyertek a magyar sportolók a Bakuban zajló 15. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) szerdai versenynapján.

Cselgáncs GP: Sipőcz Richárd bronzérmes

2019.07.14. 19:15
A +100 kilogrammos Sipőcz Richárd a bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló budapesti cselgáncs Grand Prix vasárnapi zárónapján.

Bőséges vasárnapi sportprogram

2019.07.14. 07:30
Autó- és motorsportok minden mennyiségben, vizes vb, cselgáncs GP, kézilabda, labdarúgás füvön és strandon, wimbledoni döntő, de még golf is szerepel a mai kínálatban.

Cselgáncs GP: Ungvári Attila bronzérmes Budapesten

2019.07.13. 18:55
A 81 kilogrammos Ungvári Attila bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló cselgáncs Grand Prix szombati versenynapján.

Közvetítések: dominálnak a technikai sportok és a tenisz

2019.07.13. 07:30
A mai nap során több több autó illetve motorsportversenyt láthatunk, valamint két döntőt is megtekinthetünk a wimbledoni tenisztornáról.