Kézilabda BL: senki nem lőtt szebb gólt Görbicz Anitánál a Final Fourban - videó

A Győri ETO immáron ötszörös Bajnokok Ligája győztes klasszisának gólját választották meg a budapesti négyesdöntő legszebb találatának.

Fotó: MTI/Czagány Balázs

Hatalmas sikert ért el a Győri Audi ETO KC női kézilabda-csapata, miután zsinórban harmadszor, összességében pedig ötödik alkalommal hódította el a Bajnokok Ligája serlegét. A dráma ezúttal sem maradt el, a Rosztov Don a végére alaposan megizzasztotta a győri lányokat, akik nagyon úgy tűnik, hogy nem tudnak sima mérkőzésen európai kupát nyerni.

Hogy még édesebb legyen a magyar öröm, az európai szövetség Görbicz Anita, a Kristianstad elleni elődöntőben szerzett fantasztikus csavart gólját választotta meg a Final Four legszebb találatának. A top ötös listán nem a magyar válogatottól már visszavonult klasszis az egyetlen győri, Eudarda Amorim találata a harmadik, Bódi Bernadetté pedig negyedik lett a listán. Íme a Final Four öt legszebb gólja: