Jégkorong-vb: Finnország kiejtette a címvédőt

2019.05.23. 22:40
Óriási csatát hozott az észak-európai rangadó a szlovákiai jégkorong-világbajnokságon, a csehek simán verték a németeket.

Kézilabda: a Veszprém fél kézzel már fogja a bajnoki trófeát

2019.05.23. 20:10
Hiába vezetett eggyel a félidőben a bajnoki címvédő MOL-Pick Szeged a bajnoki döntő első felvonásán, a második játékrészben hatalmas verést mért rájuk a …

Jégkorong-vb: egy másodpercen múlott a svájci csoda

2019.05.23. 19:05
Kanada hosszabbítás után, Oroszország rendes játékidőben masírozott be a szlovákiai A csoportos jégkorong-világbajnokság elődöntőjébe.

Roland Garros: Babos Tímea közel a főtáblához

2019.05.23. 16:30
Babos Tímea három szettben győzte le az olasz Martina Trevisant a Roland Garros női egyes selejtezőjének második fordulójában, így már csak egy mérkőzést kell megnyernie a főtáblára jutáshoz.

Kézilabda: a jó formában lévő Veszprém megakadályozná a szegedi címvédést

2019.05.23. 12:05
A MOL-Pick Szeged az idei szezonban háromszor is legyőzte ősi riválisát, mégis a veszprémiek várhatják nagyobb önbizalommal a párharcot.

Kosárlabda: három évtized után ismét lesz élvonalbeli csapata Oroszlánynak

2019.05.23. 10:50
Az Oroszlány 2-0-s összesítéssel legyőzte a Veszprémet a másodosztály osztályozóján és 29 év után visszajutott a férfi kosárlabda NB I-be.

Közvetítések: jön a Veszprém-Szeged bajnoki finálé első felvonása

2019.05.23. 07:30
De rendeznek még csütörtökön egy Darts Premier League döntőt is Londonban, a jégkorong-világbajnokságon pedig már a legjobb négy közé jutás a tét.

Vízilabda: megvédte bajnoki címét a Ferencváros

2019.05.22. 21:55
Az FTC-Telekom Waterpolo megvédte címét, mivel a férfi vízilabda ob I döntős párharcának harmadik felvonásán is legyőzte az A-Híd OSC Újbuda együttesét.

NBA: egyenlített a Toronto Raptors

2019.05.22. 13:30
A Torontot Raptors 120-102-re győzött a Milwaukee Bucks ellen a Keleti főcsoport döntőjének negyedik mérkőzésén és így egyenlített a párharcban.

Vízilabda: napi három edzéssel készül a női válogatott

2019.05.22. 12:55
Napi három edzéssel készül Montenegróban a magyar női vízilabda-válogatott, amely június 4. és 9. között a Duna Arénában sorra kerülő világliga-szuperdöntőben az olimpiai …