MLS: Németh Krisztián gólt lőtt majd kiállították (videó)

Németh Krisztián előbb betalált a Sporting Kansas-Vancouver Whitecaps mérkőzésen majd a kiállítás sorsára jutott.

Németh Krisztián először a 35. percben vállt főszereplővé a Vancouver ellen. A Kansas magyar csatára szerezte meg csapata vezető gólját miután higgadt tudott maradni ziccerben.

Az 51. percben aztán megint Németh került a reflektorfénybe, ezúttal viszont negatív értelemben: letarolta ellenfelét amiért azonnal piros lapot kapott. A hét meccse nyeretlen Kansas végül egy, a 94. percben kapott gól miatt a mai napon sem győzött.

A kansasi magyarok közül Baráth Botond végigjátszotta a találkozót, Sallói Dániel sérülés miatt nem lépett pályára.

Nikolics Nemanja csapata a Chicago Fire 4-1-re kapott ki a San Jose Earthquakes otthonában. A két évvel ezelőtti gólkirályt az 55. percben lecserélték.

Stieber Zoltán csapata a Washington 2-1-re kikapott Houstonban, a középpályás a 82. percben lépett pályára csereként.

Philadelphia Union-Seattle Sounders 0-0
Minnesota-Colombus Crew 1-0
Houston Dynamo-DC United 2-1
San Jose Earthquakes–Chicago Fire 4–1
Sporting Kansas City–Vancouver Whitecaps 1–1