ÉLŐ: Budapest Honvéd FC–Mol Vidi FC – férfi labdarúgó Magyar Kupa döntő

A magyar élvonal második helyén végző székesfehérvári együttes a negyedik kispestiekkel csap össze a kupáért. Élő, szöveges közvetítés.

Kép forrása: honvedfc.hu

Magyar labdarúgás,Bp. Honvéd,Magyar Kupa,MOL Vidi FC

Labdarúgó NB I: győzelemmel debütált Joan Carrillo

2019.11.30. 21:30
Könnyedén, 3-1-re győzte le új edzőjével a MOL Fehérvár FC a Diósgyőri VTK-t a magyar élvonal 14. fordulójában.

Labdarúgó NB I: döntetlen a felcsúti rangadón, kikapott a Honvéd

2019.11.30. 19:00
Az utolsó percekben sikerült egyenlítenie a Mezőkövesdnek a Puskás Akadémia otthonában, míg a Budapest Honvéd Kisvárdán szenvedett kétgólos vereséget.

Labdarúgó NB II: győzött az MTK

2019.11.30. 18:55
Az éllovas MTK egygólos győzelmet aratott a vendég Szolnok felett a labdarúgó NB II 19. fordulójának szombati játéknapján.

Labdarúgó NB I: Garba duplájával nyert Zalaegerszegen a Debrecen

2019.11.30. 17:35
A hajdúsági együttes könnyedén, 2-0-ra legyőzte a kiesés ellen küzdő zalaiakat a magyar élvonal 14. fordulójában.

Labdarúgó NB II: szegedi siker a forduló nyitányán

2019.11.30. 14:50
Hozta a kötelezőt a Szeged, amely a tabella utolsó helyén álló Vác ellen gyűjtötte be - ha nem is könnyen - a három pontot a Merkantil Bank Liga NB II 19. fordulójának nyitómeccsén.

Labdarúgó NB I: Miskolcon debütál Joan Carrillo, rangadó Felcsúton

2019.11.30. 12:40
A MOL Fehérvár FC régi-új edzője a Diósgyőri VTK ellen debütál, míg a Mezőkövesd a Puskás Akadémia ellen folytatná jó sorozatát.

Közvetítések: megkezdődik a női kézilabda-világbajnokság

2019.11.30. 07:30
A magyar válogatott is megkezdi szereplését a női kézilabda-világbajnokságon Kazahsztán ellen, míg a Szeged férfi kézilabda csapata a PDP Zagrebet fogadja a Bajnokok …

Labdarúgás: posztumusz életműdíjat kap Puskás Ferenc Monte-Carlóban

2019.11.29. 11:35
Posztumusz életműdíjat kap Puskás Ferenc a World Sports Legends Award díjátadó gálán.

Európa-liga: Rebrov csalódott, de büszke a csapatára

2019.11.28. 22:00
Szerhij Rebrov csalódott az utolsó percben bekapott gól miatt, ám a Ferencváros trénere így is büszke csapata mai teljesítményére.

Európa-liga: drámai meccsen bukta el a győzelmet a Ferencváros

2019.11.28. 20:50
Egy 96. percben kapott gól miatt 2-2-es döntetlent játszott a Ferencváros az Espanyol ellen és így a magyar bajnokcsapatnak mindenképpen győznie kell a továbbjutáshoz az …