ÉLŐ: Budapest Honvéd FC–Mol Vidi FC – férfi labdarúgó Magyar Kupa döntő

A magyar élvonal második helyén végző székesfehérvári együttes a negyedik kispestiekkel csap össze a kupáért. Élő, szöveges közvetítés.

Kép forrása: honvedfc.hu

Magyar labdarúgás,Bp. Honvéd,Magyar Kupa,MOL Vidi FC

Közvetítések: képernyőn a Ferencváros Bajnokok-ligája-selejtezős mérkőzése

2019.08.06. 07:30
A nemzetközi kupákban egyedül a Ferencváros maradt állva a magyar csapatok közül, azonban a fővárosi zöld-fehéreknek a Dinamo …

Európa-liga: fellebbez a Honvéd

2019.08.05. 21:10
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) hétfőn elutasította a Budapest Honvéd óvását. A magyar csapat, amely így nem folytathatja szereplését az El-ben, fellebbez a döntés ellen.

Európa-liga: elutasították a Honvéd óvását

2019.08.05. 19:05
Elutasította a Budapest Honvéd óvását az UEFA, amelyet a magyar klub a Craiova elleni Európa-liga találkozón történt atrocitás miatt nyújtott be.

El-selejtező: litván vagy izraeli ellenfele lesz a Ferencvárosnak a BL-búcsú esetén

2019.08.05. 14:50
Az izraeli Makkabi Tel-Aviv vagy a litván FK Suduva lesz a Ferencváros ellenfele a labdarúgó Európa-liga-selejtező negyedik …

NB I: Nikolics szerint fontos volt, hogy győzelemmel kezdjék a bajnokságot

2019.08.05. 09:00
A MOL Fehérvár FC tréneres szerint csapatának sikerült némiképp felállnia a padlóról a nemzetközi kupából való kiesést követően.

NB I: győzelemmel rajtolt a MOL Fehérvár FC és a DVTK

2019.08.04. 20:10
A hétközi Vaduz elleni vereségét követően 4-2-re győzte le a Kaposvárt a MOL Fehérvár, míg a DVTK hátrányból fordítva győzte le a Budapest Honvédot a nyitófordulóban.

NB I: Dobos Barna szerint nem érdemelte meg a vereséget a Zalaegerszeg

2019.08.04. 08:55
Így látták az NB I nyitófordulójának szombati mérkőzéseit a vezetőedzők.

Közvetítések: szuperkupa Angliában, Forma 1-es futam Magyarországon

2019.08.04. 07:30
A Liverpool és a Manchester City felvezetésével elindul az angol topfutball, míg Magyarországon 34. alkalommal rajtol el a száguldó cirkusz.

NB I: hazai vereséggel kezdte a szezont az Újpest

2019.08.03. 21:35
Vereséggel kezdte a szezont az Újpest, miután 3-1-re kikapott hazai pályán a Puskás Akadémiától az élvonal első fordulójában.

NB I: a Puskás Akadémia ellen kezdi a bajnokságot az Újpest

2019.08.03. 14:10
Három mérkőzéssel megkezdődik az NB I 2018/19-es szezonja. A szombati találkozók közül a legérdekesebbnek a Puskás Akadémia újpesti vendégjátéka ígérkezik.