Ralikrossz-vb: Szabó Krisztián ötödik Silverstone-ban

Szabó Krisztián az ötödik helyen végzett a ralikrossz-világbajnokság Nagy-Britanniában rendezett versenyhétvégéjén a Supercar kategória vasárnapi döntőjében, Silverstone-ban.

Kép forrása: rvo.hu

Az EKS-csapat Audi S1-esével versenyző magyar pilóta a sorozat hivatalos honlapja szerint a négy időmérő futamon elért helyezéseivel bejutott az elődöntőbe, amelynek második versenyén a harmadik helyen ért célba, így bejutott a legjobb hatot felvonultató fináléba.

A döntőben aztán a 26 éves Szabó az ötödik pozíciót tudta megkaparintani, ezzel az összetett pontversenyben maradt a kilencedik helyen.

Silverstone-ban a vb-pontversenyben is élen álló svéd Timmy Hansen (Peugeot 208) győzött.

A sorozat június közepén, a norvégiai Hellben folytatódik.

Autósport,Ralikrossz

Forma-1: veszélyben a hétvégi szingapúri verseny

2019.09.17. 19:20
Az Indonézia nyugati tartományaiban hetek óta tomboló erdőtüzek füstje veszélybe sodorhatja a hétvégi futam megrendezését.

Kamion Eb: Kiss Norbert remekelt Belgiumban

2019.09.15. 20:35
Kétszer is dobogóra állhatott Kiss Norbert a kamion-Eb zolderi versenyhétvégéjén, a magyar pilóta ezenfelül két értékes pontszerző helyet is gyűjtött Belgiumban.

WTCR: Michelisz kiesett, de még vezeti az összetettet

2019.09.15. 11:15
Michelisz Norbert egy ütközés miatt kiesett a WTCR harmadik kínai futamán, ám a magyar pilóta így is megtartotta vezető helyét az összetettben.

WTCR: Michelisz Norbert futamot nyert Kínában és vezeti a pontversenyt!

2019.09.15. 09:10
Michelisz Norbert megnyerte a kínai Ningbóban rendezett második WTCR-futamot és mivel legnagyobb riválisa nem szerzett pontot, így vezeti a világkupa …

Közvetítések: hihetetlen programmal zárul a hét

2019.09.15. 07:30
Többek között a Vuelta utolsó szakasza, a WTCR kínai, a MotoGP San Marino-i nagydíja, a kosárlabda-világbajnokság döntője és a magyar-ukrán Davis Kupa mérkőzés is képernyőre kerül.

Dakar 2020: Alonso élesben gyakorol

2019.09.13. 12:45
Namíbiai és lengyelországi tesztelések után először indul együtt tereprali-versenyen a Dakar-ralira készülő kétszeres Forma-1-es világbajnok Fernando Alonso és navigátora, Marc Coma.

Autósport: eltemették Antoine Hubert-t

2019.09.11. 12:40
Kedden végső nyugalomra helyezték Antoine Hubert francia autóversenyzőt. A francia pilóta a belgiumi Forma-2-es versenyen szenvedett halálos balesetet.

Michael Schumachert kórházba szállították!

2019.09.10. 10:15
Természetesen konkrétumokat nem jelentett be senki, de német és francia lapok is megírták, hogy egy párizsi kórházba szállították minden idők legnagyobb Forma-1-es bajnokát.

Forma-1: Leclerc egy héten belül másodszor is futamot nyert

2019.09.08. 16:30
Charles Leclerc 2010 óta az első Ferrari pilóta, aki Monzában futamot tudott nyerni. Sebastian Vettel megint hatalmasat hibázott.

Forma-1: Olasz Nagydíj - ÉLŐ

2019.09.08. 15:00
Többen elszámolták magukat a szombati időmérőn, Charles Leclerc pedig zsinórban másodszor is az élről rajtolhat. Vajon a Ferrari hazai pályáján is sikerül győzelmet aratnia?