U23-as vívó Európa-bajnokság: bronzérmes a női párbajtőrcsapat

A női párbajtőrcsapat bronzérmet szerzett a plovdivi U23-as Európa-bajnokságon.

Forrás: FIE

A viadal honlapja szerint a Gnám Tamara, Kardos Edina, Borsody Emma, Dékány Kinga összeállítású együttes a harmadik helyért szombaton a lengyeleket győzte le 45-37-re.

Ez volt a magyar küldöttség első érme a korosztályos kontinensviadalon.

vívás,Utánpótlás

Junior birkózó-vb: Vitek Dáriusz bronzérmes

2019.08.17. 20:35
Vitek Dáriusz a kötöttfogásúak 130 kilogrammos súlycsoportjában bronzérmet nyert a Tallinnban zajló junior birkózó-világbajnokságon.

Kézilabda: ötödik helyért mérkőzik a világbajnokságon az U19-es válogatott

2019.08.17. 16:45
A magyar férfi U19-es válogatott legyőzte Spanyolországot és így az ötödik helyért mérkőzhet a Szkopjében rendezett világbajnokságon.

Kézilabda: menetel az U19-es férfi válogatott a világbajnokságon

2019.08.09. 22:00
A szkopjei U19-es világbajnokságon szereplő korosztályos magyar férfi válogatott óriási fegyvertényt végrehajtva 26-25-re legyőzte Franciaországot és veretlenül …

Kézilabda: Európa-bajnoki döntős az U17-es női válogatott

2019.08.09. 20:50
A magyar női U17-es kézilabda-válogatott bejutott az Európa-bajnokság döntőjébe, miután 25-21-re legyőzte Dániát a legjobb négy között.

Kajak-kenu: Lucz Anna címet védett az U23-as világbajnokságon

2019.08.03. 20:20
Lucz Anna aranyérmet szerzett K-1 200 méteren a Romániában zajló U23-as és ifjúsági kajak-kenu világbajnokságon, és így megvédte címét.

Junior nyíltvízi úszó Eb: újabb két magyar érem

2019.08.03. 19:10
Újabb két érmet szereztek a magyarok a junior úszók nyíltvízi Európa-bajnokságán a csehországi Racicében: szombaton a 18-19 éves férfiak 10 kilométeres versenyében Huszti Dávid …

Uszonyos úszás: nyolc magyar érem a junior vb-n

2019.08.03. 16:35
Nyolc érmet szereztek a magyar uszonyosúszók az Egyiptomban rendezett junior-világbajnokságon.

Labdarúgás: teljes Gera Zoltán edzői stábja

2019.07.29. 20:15
Hivatalossá vállt, hogy Vanczák Vilmos is segédedzőként csatlakozik a Gera Zoltán szövetségi edző által irányított U21-es válogatott edzői stábjához.

Vízilabda: Európa-bajnok a fiú U15-ös válogatott!

2019.07.29. 09:25
A magyar fiú U15-ös válogatott megnyerte a Bulgáriában rendezett korosztályos Európa-bajnokságot, miután a döntőben 15-9-re legyőzte Montenegrót.

Labdarúgás: Spanyolország nyerte az U19-es Európa-bajnokságot (videó)

2019.07.27. 20:50
Spanyolország nyerte az U19-es Európa-bajnokságot, miután a döntőben Ferran Torres duplájával 2-0-ra verte Portugáliát.