10.55 és 17.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 8. nap
13.30: Kerékpár, Giro d`Italia, 21. (utolsó) szakasz

10.55: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 8. nap

11.45: Amerikaifutball, HFL, Miskolc Steelers-Győr Sharks
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, visszavágó, Dijon-Lens

10.40, 12.00 és 13.15: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam

Magyar labdarúgás,Kézilabda,Telekom-Veszprém,Nagy László kézilabdázó,Kézilabda BL

NB I: Rebrov szerint akár nagyobb különbséggel is nyerhetett volna a Ferencváros

2019.08.18. 10:30
A Ferencváros ukrán vezetőedzője úgy gondolja, hogy csapata akár több góllal is legyőzhette volna a Kaposvárt, de így is elégedett a …

Jet-Sol Liga: bajnokveréssel indult a szezon

2019.08.17. 23:55
Az MTK 1-0-ra legyőzte a Ferencvárost a női labdarúgó élvonal 2019/20-as idényének első mérkőzésén.

NB I: harmadszor is kikapott a Honvéd

2019.08.17. 21:50
A Kisvárda 3-1-re győzött a Budapest Honvéd ellen szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójában, a Hidegkuti Stadionban.

NB I: öt gól és hazai győzelem Debrecenben

2019.08.17. 19:15
A Debrecen 3-2-re legyőzte a Zalaegerszeget a magyar élvonal harmadik fordulójában és így százszázalékos teljesítménnyel áll két lejátszott mérkőzést követően.

Kézilabda: ötödik helyért mérkőzik a világbajnokságon az U19-es válogatott

2019.08.17. 16:45
A magyar férfi U19-es válogatott legyőzte Spanyolországot és így az ötödik helyért mérkőzhet a Szkopjében rendezett világbajnokságon.

NB I: újonc ellen kezdi meg szereplését a címvédő

2019.08.17. 14:30
Az első két fordulóból elhalasztott mérkőzést követően a Ferencváros is megkezdi idei bajnoki szereplését. A címvédő zöld-fehérek ellenfele a Kaposvár lesz.

NB I: fiatal játékosával hosszabbított a Ferencváros

2019.08.16. 16:05
Hivatalos oldalán jelentette be a fővárosi együttes, hogy szerződést hosszabbított a 2017 nyarán megszerzett Takács Zsomborral.

NB II: döntést hozott az MLSZ az MTK-ügyében

2019.08.16. 13:25
Hivatalosan is eljárást indít a Fegyelmi Bizottság a Dorog-szurkolók miatt, akik a hétvégi MTK elleni mérkőzésen antiszemita rigmusokkal provokálták az ellenfél szurkolóit.

Elhunyt a Ferencváros egykori kapusa, Takács Béla

2019.08.15. 19:55
A fővárosiakkal két bajnoki címet ünneplő futballista 78 esztendős korában hunyt el.

NB I: hosszabbított válogatott futballistájával a MOL Fehérvár FC

2019.08.15. 13:40
Hivatalos oldalán jelentette be a Fejér megyei klub, hogy szerződést hosszabbított magyar válogatott középpályásával, Kovács Istvánnal.