Puskás-Suzuki Kupa: döntős a Puskás Akadémia!

A Puskás Akadémia vasárnap legyőzte a Panathinaikoszt, ezzel döntőbe jutott a Puskás-Suzuki Kupa U17-es labdarúgótornán, Felcsúton.

Fotó: facebook.com/PFLA

A csoportszakasz utolsó mérkőzésén a hazai együttesnek nyernie kellett az elsőséghez, és első félidei eredményes játékával 2-0-ra jobbnak is bizonyult a görög csapatnál. A hétfői fináléban a brazil Flamengo lesz az ellenfele, amely a Hagi Akadémia ugyancsak 2-0-s legyőzésével végzett a másik csoport első helyén.

A 12. Puskás-Suzuki Kupán nyolc csapat küzdött két csoportban. A helyosztókat hétfőn rendezik.

Eredmények (a PFLA honlapjáról):

A csoport:
Bayern München (német)-NK Osijek (horvát) 2-0 (2-0)
Puskás Akadémia-Panathinaikosz (görög) 2-0 (2-0)

A csoport végeredménye: 1. Puskás Akadémia 6 pont, 2. Panathinaikosz (görög) 4 (4-4), 3. Bayern München (német) 4 (4-5), 4. Osijek (horvát) 3

B csoport:
CR Flamengo (brazil)-Hagi Akadémia (román) 2-0 (1-0)

A csoport végeredménye: 1. CR Flamengo (brazil) 6 pont (5-3), 2. Hagi Akadémia (román) 6 (5-4), 3. Budapest Honvéd 6 (5-5), 4. Real Madrid (spanyol) 0