Közvetítések: Barcelonában bőgnek fel a motorok

M4 Sport

15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 4. szakasz
17.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Jamaica-Olaszország
20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Lengyelország, a 3. helyért, Olaszország-Ecuador

Spíler1 TV

8.55, 9.55 és 10.55: Motorsport, Katalán Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

Külföldi labdarúgás,Tenisz,vívás,kerékpár,MotoGP,Motorsport,Női labdarúgás

A Papp László Sportarénában lesz jövőre a Fed Kupa döntője

2019.12.03. 12:25
A magyar főváros nemcsak jövőre, hanem 2021-ben és 2022-ben is házigazdája lesz a női teniszezők válogatott csapatverseny-fináléjának.

Tévéműsor: előrehozott hétvége kedden, focimeccsek minden mennyiségben

2019.12.03. 07:30
Dörzsölhetik tenyerüket a labdarúgás szerelmesei, Magyarországon és Olaszországban kupafordulót, Angliában és Franciaországban bajnoki fordulót …

Seria A: hét gólt hozott a forduló zárómérkőzése

2019.12.02. 22:40
Hiába vezettek a vendégek két góllal is, két percen belül kiegyenlítettek a hazaiak, végül pedig fordítottak. 4-3 lett a vége.

Bundesliga: Szalai Ádám góljával nyert a Mainz

2019.12.02. 22:30
A szünetben még vezetett a vendég Frankfurt, ám a félidő előtt megfogyatkoztak, amit ki is használt a Mainz. A győzelmet érő találatot pedig Szalai Ádám vitte be.

Aranylabda: Messi hatodszor

2019.12.02. 21:35
Lionel Messi immár hatszoros Aranylabdás labdarúgónak mondhatja el magát.

Seria A: egy hónap után menesztették az olasz csapat edzőjét

2019.12.02. 21:25
A Brescia leváltotta vezetőedzőjét, Fabio Grossót.

Aranylabda: Megan Rapinoe nyert a nőknél

2019.12.02. 21:15
A 34 éves amerikai futballista lett a nőknél az év labdarúgója.

Aranylabda: Alisson az év kapusa

2019.12.02. 21:05
Alisson Beckeré a legjobb kapust megillető Lev Jasin-trófea.

Aranylabda: De Ligt lett az év fiatalja

2019.12.02. 20:45
Matthijs de Ligt kapta a legjobb 21 éven aluli játékosnak járó Kopa-trófeát.

Európa-bajnokság: szerdától igényelhetnek jegyeket a kijutott csapatok szurkolói

2019.12.02. 19:40
Szerdától igényelhetnek jegyeket azoknak az országoknak szurkolói, amelynek válogatottja kijutott a jövő nyári labdarúgó …