9.00: Európa Játékok, Minszk, asztalitenisz, cselgáncs, birkózás, sportlövészet, országúti kerékpár
18.00: Labdarúgás, női világbajnokság, nyolcaddöntő, Olaszország-Kína
21.00: Labdarúgás, női világbajnokság, nyolcaddöntő, Hollandia-Japán

Sport 1

14.30: Biliárd, World Cup of Pool, Leicester
19.00: Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés, Kamerun - Bissau-Guinea

Külföldi labdarúgás,Tenisz,Sznúker,WTA,Női labdarúgás,Európa Játékok

Eb-selejtezők: Oroszország is kijutott a kontinenstornára (videó)

2019.10.13. 21:05
Oroszország is kvalifikálta magát az Európa-bajnokságra miután 5-0-ra legyőzte Ciprust.

Tenisz: Danyiil Medvegyev nyerte a sanghaji tornát

2019.10.13. 12:45
Danyiil Medvegyev győzelmével zárult a Sanghajban rendezett Masters-torna. Az orosz teniszező Alexander Zverevet győzte le a fináléban.

Közvetítések: fókuszban a kézilabda BL és az Eb-selejtezők

2019.10.13. 07:30
Mind a négy Bajnokok Ligájában szereplő magyar kézilabdacsapat valamint a magyar labdarúgó-válogatott is képernyőre kerül a mai napon.

Eb-selejtező: kijutott Olaszország, Norvégiában bukott pontot Spanyolország

2019.10.12. 23:10
Belgium után Olaszország is bebiztosította részvételét a 2020-as Európa-bajnokságon, miután 2-0-ra legyőzte Görögországot hazai környezetben.

Közvetítések: képernyőn a magyar csapatok EHF-kupa selejtezői

2019.10.12. 07:30
Nem maradunk magyar érdekeltségű mérkőzések nélkül, hiszen nyomon követhetjük a Vác és a Debrecen női, míg a Csurgó férfi csapatának az EHF-kupa selejtezőit.

Eb-selejtező: megégtek az angolok Prágában!

2019.10.11. 22:40
Az Európa-bajnoki selejtezők mai játéknapjának legnagyobb meglepetéseként Anglia 2-1-re kikapott Csehországtól.

Labdarúgás: Bognár Tamás Európa-bajnoki selejtezőt vezethet

2019.10.11. 18:50
Bognár Tamás vezeti az Izland-Andorra Európa-bajnoki selejtezőmérkőzést hétfőn az izlandi fővárosban.

Tenisz: Federer és Djokovics is kiesett Sanghajban

2019.10.11. 17:05
Federer Zverevtől, Djokovics Cicipasztól kapott ki a Sanghajban zajló ATP 1000-es tornán.

Minifutball-vb: Mexikó nyerte a világbajnoki döntőt

2019.10.11. 15:55
Mexikó győzelmével zárult az ausztráliai Perth-ben rendezett minifutball-világbajnokság miután a mexikóiak 4-0-ra legyőzték Brazíliát a fináléban.

Tenisz: Balázs Attila és Piros Zsombor is készül a visszatérésre

2019.10.11. 13:10
A Davis Kupa-válogatott két teniszezője, Balázs Attila és Piros Zsombor egyaránt felépült sérüléséből, és készül a visszatérésre.