9.00: Európa Játékok, Minszk, asztalitenisz, cselgáncs, birkózás, sportlövészet, országúti kerékpár
18.00: Labdarúgás, női világbajnokság, nyolcaddöntő, Olaszország-Kína
21.00: Labdarúgás, női világbajnokság, nyolcaddöntő, Hollandia-Japán

Sport 1

14.30: Biliárd, World Cup of Pool, Leicester
19.00: Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés, Kamerun - Bissau-Guinea

Külföldi labdarúgás,Tenisz,Sznúker,WTA,Női labdarúgás,Európa Játékok

Premier League: megint kikapott a Manchester City! (videó)

2019.10.06. 17:15
Meglepetés született az angol bajnokság nyolcadik fordulójában, miután a Manchester City 2-0-ra kikapott a Wolverhamptontól hazai pályán.

Tenisz: Novak Djokovics először nyerte meg a tokiói tornát

2019.10.06. 14:00
Novak Djokovics győzelmével ért véget a Tokióban rendezett ATP-torna. A világelső teniszező első alkalommal diadalmaskodott a japán fővárosban.

Közvetítések: minden órára jut valami kiemelkedő sportesemény

2019.10.06. 07:30
Bajnokot avathatnak a MotoGP-ben, rangadót rendeznek Olaszországban, megkezdi BL-szereplését a Győr, zárul az atlétikai vb és még Hosszú Katinkáékat is láthatjuk …

La Liga: a Granadát is elintézte a Real Madrid

2019.10.05. 18:20
Az éllovas Real Madrid saját közönsége előtt 4-2-es sikert aratott a tabellán második Granada felett a spanyol labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában, szombaton.

Sajtóhír: a Liverpool figyeli Szoboszlai Dominikot!

2019.10.05. 12:30
Jól ment a játék Szoboszlai Dominiknek a Liverpool elleni BL mérkőzésen, az angol csapat érdeklődését fel is keltette a Salzburg fiatal magyarja.

La Liga: pontosztozkodás Sevillában a forduló nyitómérkőzésén

2019.10.04. 22:55
Hiába szerzett még az első félidőben vezetést az Eibar a Real Betis otthonában, a zöld-fehéreknek sikerült egy pontot megmenteniük a második félidőben a …

Bundesliga: Berlinben fordított a Hertha (videó)

2019.10.04. 22:40
A Hertha 3-1-re győzte le a vendég Düsseldorfot a német labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának nyitómérkőzésén pénteken.

Női labdarúgó Eb-selejtező: ötgólos svéd győzelem Miskolcon

2019.10.04. 22:35
A magyar női labdarúgó-válogatott 5-0-ra kikapott az idén világbajnoki bronzérmes svéd csapattól Európa-bajnoki selejtezőn, Miskolcon.

Manchester United: Mi lehet a gond?

2019.10.04. 16:30
Solskjaer, Woodward, Pogba vagy a többi játékos? A válasz ennél összetettebb.

Fucsovics: jól kezelem a nehéz időszakokat

2019.10.04. 14:15
A sérült Fucsovics Márton a felépülés mellett azon dolgozik, hogy visszanyerje önbizalmát és visszatérhessen a teniszezők szűk elitjébe.