Copa América negyeddöntő és F1-es időmérő is a programban

sportfaktor.hu

Frizbi Európa-bajnokságot rendeznek Győrben, de lesz Afrika-kupa és folytatódnak az Európa Játékok küzdelmei is.

(Nyitókép: formula.hu)

Élő közvetítés,Külföldi labdarúgás,Forma 1,Tenisz,Sznúker,Motorsport,Autósport,Európa Játékok

Labdarúgás: egy igazi klubikon lett Kádár Tamásék edzője

2019.08.17. 13:25
Olekszij Mihajlicsenkót nevezték ki Kádár Tamás csapata, a Dinamo Kijev élére.

La Liga: a baszk csatár, aki olyan mint a jó bor

2019.08.17. 10:10
Harminc éves kora után vált klasszis csatárrá, ezért soha nem futballozhatott igazán nagy csapatban. Aritz Aduriz pályafutása utolsó idényét kezdte el péntek este a Barcelona ellen, de még hogy!

Alonso ismét visszatérhetett volna a Forma-1-be

2019.08.17. 09:15
A kétszeres spanyol világbajnoknak viszont egyelőre nem fűlik a foga a nagy újrakezdéshez. Pedig most nem is egy bóvli csapat invitálta újra a száguldó cirkuszba.

Közvetítés: rangadó Angliában, képernyőn a Dortmund és a Monaco

2019.08.17. 07:30
A mai nap során számos labdarúgómérkőzés mellett rögbit, dartsot és teniszt is láthatunk a televízióban.

La Liga: a veterán baszk megtréfálta a Barcelonát a bajnoki rajton - videó

2019.08.16. 23:10
Az Athletic Bilbao Aritz Aduriz fantasztikus ollózós góljával 1-0-ra győzte le az FC Barcelonát a La Liga nyitányán. A katalánok 2008 óta …

Ligue 1: nagy vereségbe szaladt bele az Angers Lyonban

2019.08.16. 22:50
Hatgólos győzelmet aratott a francia élvonal második fordulójának nyitómérkőzésén az Olympique Lyon az Angers ellen.

Bundesliga: pontot veszített a Bayern München a szezonnyitón (videó)

2019.08.16. 22:35
A Bayern München november óta veszített először pontot hazai pályán, miután a 2019/2020-as idény első Bundesliga-mérkőzésén döntetlent játszott a Hertha …

Tenisz: a döntőért játszhat Babos Tímea Kanadában

2019.08.16. 22:00
A világranglista 125. helyén álló magyar teniszezőnő a brit Harriet Dartot győzte le a negyeddöntőben.

Serie A: távozik az AS Roma francia középpályása

2019.08.16. 20:20
Hivatalossá vált, hogy Steven Nzonzi a Galatasarayban folytatja pályafutását kölcsönben.

Tenisz: elődöntőbe jutott Piros Zsombor Olaszországban

2019.08.16. 19:20
Két szettben megverte brazil ellenfelét a világranglista 448. helyén álló Piros Zsombor a Cordenonsban zajló tenisztorna negyeddöntőjében.